Wpis z mikrobloga

Moderny konstalzłoma w 3D. Zajebiście, tylko żeby jeszcze wyświetlacze były montowane na śruby, a nie na cholerne TRYTYTKI. TAK w zmodernizowanych wagonach wyświetlacze wiszą na TRYTYTKACH.


@SwidraVytra: To nie do końca tak. Wyświetlacze są normalnie na śruby, ale są tak awaryjne, że zajezdnia powiesiła na nich trytytki żeby można było włożyć tam normalną tablicę.
Ostatnio zacząłem bardziej zwracać uwagę na stan łódzkiego taboru tramwajowego, w porównaniu do Warszawy, bo akurat często się tam zapuszczam. Po Warszawie jeżdżą konstale w różnych wariacjach ale żeby znaleźć tam połamane boazerie, porysowane okna czy fotele to trzeba by specjalnie szukać takich składów, ja chyba do tej pory miałem szczęście.


@SwidraVytra: To pewnie trochę wynika z typu użytkowników, ale też z pięknej polityki MPK. Modernizacja starego konstala do tej wersji
@sredni_szu:

To nie do końca tak. Wyświetlacze są normalnie na śruby, ale są tak awaryjne, że zajezdnia powiesiła na nich trytytki żeby można było włożyć tam normalną tablicę.


XD

Nawet tu nie o remonty chodzi. Tu jest problem z posiadaniu wykwalifikowanych techników, części zamiennych na stanie czy narzędzia do malowania proszkowego. Bo nie uwierzę w to, że po meczach Legii nie widać wybryków patologii. Tylko po zjeździe pojazdy mają przegląd i
Mnie tam Wrocław całkiem podoba się właśnie ze względu na klimaty podobne do łódzkich + rzeki (w Łodzi większość rzek jest pod ziemią).
Łódź z dnia na dzień zaskakuje. Dwa razy w roku robie tournee piesze po centrum. Z jednej strony takie obrazki jak autor a za chwile.... uaaaa czy ja nadal w Łodzi jestem?. Tu się tak szybko zmienia wszystko. Dla mnie szybko bo lata 90 pokazały, że się nic nie zmieniało. Także syf gdzieniegdzie jest ale jak widać w tym tempie za chwile tego nie będzie.