Wpis z mikrobloga

@nalogowiec: Nie tylko fronty kamienic są remontowane, ale całe kamienice, ogrzewanie, instalacje, etc. wewnątrz. Czasem co prawda na zagospodarowanie podwórka kasy braknie.

Co rozumiesz z odradzaniem spacerów?
Jesteś frustratem a najlepszy dowód to fakt że specjalnie wrzucasz nieaktualne zdjęcia


@Sepzpietryny pomyslal, ze zdjecia sa nieaktualne, bo na nich Lodz wyglada jak z lat 70... a ze one byly zrobione dzis - no cóż... XD
@SwidraVytra: a daj spokój, poziom taboru tramwajowego w Łodzi to śmiech na sali, nie znam drugiego takiego miasta które by miało taki skansen. Aż mi się przypomniały słowa jednego motorniczego który rozmawiał z innym jak się tramwaj zepsuł przy przystanku: "co ja jestem nekrofilem, żebym trupy tykał?" XD

No ale ważne że Hania nam załatwi nowe woonerfy, to jest ważne a tramwaje mogą mieć i pół wieku ( ͡° ͜
@Sepzpietryny: Jestem z Łodzi i jak widzę, że ktoś pisze, że "większość Łodzi wygląda normalnie", to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Centrum jest #!$%@? w większości. Polesie również. Normalne to my mamy blokowiska -> Teofilów, Marysińska, Radogoszcz czy Retkinia - one się in minus nie wyróżniają, a nawet czasem in plus, ale z 2 strony mamy (poza centrum i Polesiem) #!$%@? Zarzew, co najmniej połowę Górnej do #!$%@?, Limankę
niestety wizerunek Łodzi utrwalają tacy frustraci


@Sepzpietryny: Jego nazywasz frustratem bo pokazał jedno z brzydkich miejsc. A Ty znów widzisz tylko dwa najczystsze zakątki. W żadnym innym mieście nie widziałem tylu śmieci na chodnikach, tylu samochodów które pełnią rolę śmietników (naładowane śmieciami pod sufit), stan dróg kiepski niestety ale to akurat większość województwa Łodzkiego tak ma. Wystarczy przejść/przejechać Łódź a potem sobie dla porównania przekrokować Poznań na przykład. Nie mówię, że