Wpis z mikrobloga

@Bakardi: Fajny projekcik. Wytrwałości Mirku, a na pewno będziesz zadowolony. Jak czytam jednak komentarze pod Twoim wpisem, to aż strach pisać, że my z różową mamy w zamiarze na początku postawić 1/3 tego co Ty. Widzę że w Polsce wciąż panuje zasada, co to dom miał >200m2 by można było go nazywać domem. Musi mieć pokój dla gości. Albo i dwa, jak mamusia przyjedzie na weekend. Musi mieć piwnicę na słoiki.
  • Odpowiedz
@Bakardi: No i git, zastanawiam się czy stać mnie na kredyt - 500 tys. nie uciągne, ale 300 jakby mi przytulny domek wyszedł to byłoby do zrobienia.
  • Odpowiedz
@borjaki tak i przy okazji #!$%@? ci spalinami w połowie domu i musisz to ogrzewać, nie wspominając o kosztach dodatkowych m2 przy cenie budowy aktualnie ponad 2k/m2. Jak się chce zbudować i mieszkać na swoim, to blaszak za 3 tys na początek wystarczy.
  • Odpowiedz
@Waleczny_ramol: również mnie zastanawia co ludzie mają z tym gromadzeniem gratów. Sam będę się wkrótce przeprowadzał na własne mieszkanie i jak się rozejrzałem po pokoju co zabieram ze sobą to ledwo zapakowalbym Transita connecta.
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: nic nie #!$%@? spalinami przy garazu zintegrowanym z domem, jak sie buduje dom to raz i porzadnie a nie tymczasowe rozwiazania. blaszak za 3k to rozwiazanie estetycznie dobre dla cyganow.
  • Odpowiedz
a co to jakieś mierzenie penisów? Stwierdzam fakt, metraż jak mieszkanie w bloku, tyle że na działce na zadupiu.


@niemily:
Dom wygląda na jakieś 100-120m2, gdzie takie mieszkania w blokach? Bo szukałem, naprawdę, i ciężka sprawa. Zazwyczaj stare zaniedbane kamienice.
  • Odpowiedz