Wpis z mikrobloga

@Shatter: piwnica nie jest remedium na wszystko, ja mam w piwnicy pomieszczenie na przetwory i kotłownię, ale wolnostojący murowany warsztat koło garażu jest mega wygodny jak trzeba porzeźbić w drewnie, czy czymkolwiek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shatter: pellet odpada. nie cche marnowac miejsca na takie rzeczy. czy ja wiem czy gwarancja krotka na maty? zauwaz ze to prosty system co ma sie tam zepsuc.

za to w pompie dochodzi szpecqcy sprzet na elewacji, wielka lodowa w domu, instalacja grzewcza kupa wody w rurach, praca hydraulika ktory to zepnie. #!$%@? sie moze moze pompa ciepla (ta na zewnatrz jak i ta w domu). rury moga stracic szczelnosc,
  • Odpowiedz
My chcemy zbudowac dom 220 metrow.... ale z.poddaszem uzytkowym, fdzie beda pokoje dzieci i silownia. Jest tak zaprojektowany, ze jak dzieci odejda to zamykamy gore, mieszkamy na dole.
  • Odpowiedz
@Shatter: no tak moze cos sie spalic. ale to tak samo moze cos jebnac w podlogowce. sasiadom podlogowka na wodzie jebla to 2 pietra zalali. zreszta maty mozna ukladac w scianach, suficie a nawet pod panelami niezalewajac tego wylewka. wiec i kuc nie trzeba.
  • Odpowiedz
@Shatter: piszesz jakieś głupoty. Chata + garaż + jakiś warsztat nieduży to maks 200m, zostaje 600. Ludzie się buduja na działkach po 350 i to faktycznie bieda. Fajnie mieć te 2000m, ale działki nie są tanie.
  • Odpowiedz