Wpis z mikrobloga

@acidd:

@niemily: https://www.extradom.pl/projekt-domu-jaskolka-3-bez-garazu-WRL1054

Pow. użytkowa114,6 m²

imho w sam raz i klitką tego bym nie nazwał


Też pierwsze co pomyślałem to klitka, ale dopiero na wizualizacji widać jak bardzo. Sypialnie takie, że stawiając łózka nie ma już miejsca praktycznie na nic. Powodzenia życzę właścicielowi z jedną szafą/komodą albo podostawiają i będzie przejście 30cm. Szczególnie żona na pewno będzie wniebowzięta bardzo szybko.

Przy trochę innym ustawieniu coś tam się dopcha, ale
Trzeba brać pod uwagę że w pewnym momencie życia większa chata stanie się problemem.Teraz się nie chcę sprzątać a co dopiero po 50 czy 60.


@skywalkergw: lol, "teraz mam mały dom bo co będzie za 50 lat" \

za 50 lat sprzedam duży dom o wiele lepiej niż mały, i kupię sobie robota i teleporter do salonu
@Bakardi: człowieku. Zrób do tego powietrzna pompę ciepła. Nie pchaj się w żadne ekogroszku ani wegle. Twój portfel ci za to podziękuje. Pompa kosztuje 15k netto za wszystko (z montażem), miesięczne koszty kształtują się na poziomie 200/250zl (i mówimy tu o całej energii potrzebnej na ogrzanie domu i podgrzanie wody). I rób podłogówkę, żeby nie mieć radiacji cieplnej w pomieszczeniach. Sprawdzone rozwiązanie, jak będziesz potrzebował więcej informacji to pisz na priv