Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 288
@acidd: a co to jakieś mierzenie penisów? Stwierdzam fakt, metraż jak mieszkanie w bloku, tyle że na działce na zadupiu.
  • Odpowiedz
Stwierdzam fakt, metraż jak mieszkanie w bloku


@niemily: co ty #!$%@?? 120m^2 to rozmiar idealny. Szkoda, że bez garażu, czy innych pomieszczeń gospodarczych, ale co to za problem jakąś szopkę postawić.
  • Odpowiedz
@euklides: dokładnie!!! Ja robię prawie wszystko sam więc nie są to tragiczne koszta lecz problem leży w tym że trzeba dużo demolować poprawiać i to kosztuje w cholere czasu i nerwów.mam nadzieje że końcowy efekt będzie ok!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@duble2: no co kto lubi, nie dla wszystkich koszty ogrzewania to główny wyznacznik. Oczywiście jeśli to czyjeś spełnienie marzeń to gratuluję właścicielowi.

@RudaBrona: raczej co ty #!$%@?? Idealny dla ciebie nie znaczy dla wszystkich. A jak nie problem to może by tak postawić od razu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 181
@acidd: a ja bym nazwał, gdzie jakaś piwnica, gdzie strych, garaż? Słoiki z ogórkami będziesz w salonie trzymał? Elektronarzędzia w kuchni? Farby, cementy, gwoździe i ziemniaki pod łóżkiem? Pudełko po telewizorze za regałem? Rowery w kotłowni? Czy w szopce na kłódkę na mrozie? Domy budowane 20 lat temu są o wiele bardziej funkcjonalne a to jest klita.
  • Odpowiedz