Wpis z mikrobloga

#tvpis #polityka

Uwaga, mówię jak będzie. Każdego plusujacego będę wołać co pół roku, aż do rozwiązani sprawy, żeby potwierdzić moje przypuszczenia.
1. Latkowski rzuca pare nazwisk, Majdan, Szyc, Wojewódzki
2. TVP grilluje wymienionych celebrytów
3. Prokuratura nic nie robi
4. Celebryci pozywają TVP i Laskowskiego
5. Celebryci wygrywają w sądzie
6. TVP grilluje sądy nagłówkami „Polscy sędziowie bronią siatkę pedofilska wśród celebrytów”
  • 16
@miki4ever: gdybym była znaczącym artystą, dziennikarzem, piosenkarzem etc. to bym teraz robiła wszystko żeby pis te wybory przegrał. Dzisiaj za dupę biorą się jednym, po wyborach za dupę wezmą wszystkich którzy nie będą klaskać ewentualnie siedzieć cicho.
@miki4ever: nie rozumiesz, że to są ostatni moment, w którym mają głos? Myślisz, że po zaprzysiężeniu Dudy w tym kraju nie dojdzie do zaorania niezależnych mediów i zamknięcia niewygodnych ust? Zabetonowanie pis u władzy skaże ten kraj na powolną degrengoladę. Lepszego czasu nie będzie
@miki4ever: Przypomina mi się znajoma osoba, która od wielu lat siedzi za granicą i nigdy do Polski nie przyleciała od tego czasu, bo boi się, że by nie potrafiła potem wrócić. I tak mnie to zastanawia czy lepiej żyć za granicą nie czując się nigdy u siebie, z pięknym wspomnieniem Polski, czy żyć w Polsce, być u siebie i stopniowo oglądać jak jest niszczona?
1. Latkowski rzuca pare nazwisk, Majdan, Szyc, Wojewódzki

2. TVP grilluje wymienionych celebrytów

3. Prokuratura nic nie robi

4. Celebryci pozywają TVP i Laskowskiego


@miki4ever:
5. Maszyna losująca jako sędziego przydziela kogoś "zdekomunizowanego"
6. Sędzia zamyka sprawę przed pierwszą rozprawą, w uzasadnieniu pisząc o "Totalnej opozycji opłaconej przez Niemcy i Sorosa próbującej zdestabilizować Polskę".
7. Święto w TVP, chwalą się "wyrokiem niezawisłego sądu" przez kolejny tydzień.
9. Brak profitu.