Wpis z mikrobloga

  • 23
@Megawonsz_dziewienc Uprzejmie Cię proszę o nie używanie zwrotów typu z 'polaczki' ()
Jest to za wikipedią pejoratywne określenie wymyślone przez Niemców w określeniu niewykształconych sezonowych robotników polskich używane powszechnie podczas germanizacji polski. Szanuj sam siebie.
  • Odpowiedz
@KlawyMichau: Nie, idąc tym tokiem myślenia jesteś debilem bo nie nazwałem ciebie p0laczkiem. Jak rozmawiasz z kimś o blokersach co łoją piwsko w bramie to też się rzucasz mimo, że nim nie jesteś?
Ja wiem, że u was problem z myśleniem, ale jak już próbujesz być mądry to nie rób tego na siłę bo ci nie wychodzi.
  • Odpowiedz
@KlawyMichau: Ja z połową interwencji względem mnie miałem problem przez całe życie :P WIęc to nie tak że teraz i w Wawie :P Ta instytucja wymaga jak wiele w tym kraju Formatu C:
Czemu nie możemy mieć miłej pomagającej pouczającej policji jak w Anglii a gdy trzeba zawziętej jak w Ameryce?
Przeszedłeś na czerwonym jak nic nie jechało - policjant ignoruje, palisz marichuane na ławce i się śmiejesz ze znajoymmi kulturalnie
  • Odpowiedz