Wpis z mikrobloga

Ale oni go chyba do środka wrzucili, tak?


@kasztanowcowiaczek: Co z tego że wrzucili. Żeby mieć pewność co do tożsamości trzeba daną osobę wylegitymować.

I jak prawidłowy jest wyrok sądu, skoro konstytucja zapewnia wolność zgromadzeń, a nie było ustawy ograniczającej taką możliwość?....

Normalnie. Wyrok sądu jest obowiązującym prawem. ratusz po tym wyroku swoją decyzję podtrzymał - protest był NIELEGALNY. Opinie wykopowych konstytucjonalistów nie są obowiązującym prawem.
  • Odpowiedz
czyli jak szef każe robić coś przez co stracisz godność to lecisz i się cieszysz, że robota jest?


@uriel_ck: utrata godności w opinii kretynów z wykopu to wręcz powód do dumy. Wykop to ściek internetu.
  • Odpowiedz
@Pimenista:
No pewnie taki typowy pan policjant sobie myśli:
#!$%@?, zostanę kierowcą ubera albo woźnym, bo jedną akcję uważam za niemoralną, więc nie będę wywiązywał się z obowiązku wykonywania rozkazów
  • Odpowiedz
@ediz4 utrata godności w opinii kretynów z wykopu to wręcz powód do dumy. Wykop to ściek internetu.
Właśnie dlatego, że tacy ludzie jak ty bez poczucia własnej wartości tutaj mają konta i się piszą swoje durne wysrywy.
  • Odpowiedz
@kasztanowcowiaczek: Ludzie mogą informować że ktoś jest papieżem. Policjant nie musi znać blisko tysiąca osób z immunitetem. A jaki to w ogóle ma związek z nielegalnością zgromadzenia? Jeśli policjant przekroczył uprawnienia to będzie postępowanie. A senator wbrew temu co myślisz że nie może ot tak sobie bezkarnie łamać prawa. Policja spisuje jego dane i jak jest podstawa wysyła dalej - potem odpowiednie organy mogą go postawić przed sądem jeśli zostanie
  • Odpowiedz
Właśnie dlatego, że tacy ludzie jak ty bez poczucia własnej wartości tutaj mają konta i się piszą swoje durne wysrywy.


@uriel_ck: Właśnie dlatego że
- ludzie tutaj się wypowiadają na tematy o których nie mają zielonego pojęcia z pozycji mędrca
- mają jeszcze mleko pod nosem
- większość to sfrustrowane piwniczaki zrzucające wina za swój stan czy to na rząd czy to na otoczenia
- partie polityczne wysyłają tu grupy
  • Odpowiedz
odpowiedz mi tylko czy wyrok sądu jest prawidłowy mimo sprzeczności z obowiązującym prawem


@kasztanowcowiaczek: Skoro twierdzisz że sąd wydaje wyrok sprzeczny z prawem to o czym mamy dyskutować. Ja mogę się wypowiedzieć jedynie co do mojej oceny sprawiedliwości bo prawnikiem nie jestem.
  • Odpowiedz
@kasztanowcowiaczek: a co ma piernik do wiatraka? Pielegniarka jak i policjant zarabia na chleb, nikt z nich nie pracuje charytatywnie, policjanci tez maja wiecej pracy i sa bardziej narazeni na covid niz zwykly obywatel, smieszy mnie jak sobie nimi gebe wycieracie
  • Odpowiedz