Wpis z mikrobloga

Wcześniej plac przed Starym Browarem to była wykostkowana patelnia. Właściciel centrum handlowego urządzi tam zadrzewiony skwer. Pojawią się: fontanna, ławki i stojaki rowerowe. Fotorelacja z trwającej przebudowy tutaj: https://czasnapoznan.pl/plac-przed-starym-browarem-przebudowa/
#poznan #architektura #przemiana #urbanistyka #skyscrapercity
źródło: comment_1589894531FtD79hJmvHH9laVgDzR3ly.jpg
  • 72
a co ty #!$%@? producent tych starych #!$%@? kostek, że tak się oburzasz? XD


@rimyi: nie producent, ale prośba.... Wyjebujesz hajs na jakiś plac po to zeby za pare lat na nowo zrobić - to tak jakby pisać kod #!$%@? po to zeby zaraz testerzy znajdowali i zglaszali bledy - a Ty sie cieszysz, bo "o #!$%@?, mam roboty tyle". Po prostu mnie #!$%@?, ze robią na #!$%@? - zapewne polow
To że coś jest równe dziś, za 20lat siłą rzeczy już nie będzie.


@fen1x: ale dobra, dobra - gadamy o starym browarze - piszesz serio, ze ta kostka jest od 20lat? - bo jak tak to mam jakies slabe info
@jablkawmasle: No krócej bo od ~13, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to jest po stronie przy drugim skrzydle którego budowę zakończono w 2007. Tak czy owak dawno po terminie jakichkolwiek "reklamacji":)
Swego czasu jak Kulczykowa była jeszcze właścicielem. Nie spodobały jej się choinki, bo były cięte a nie w doniczkach. Wszystko poszło w kibel. Tzn do mojego busa bo ktoś musiał to wywieźć. Piękne to były $wieta. Nie zapomnę ich nigdy.
@CzasNaPoznan: w Warszawie od kilku lat coś takiego jest nazywa się Warsaw Spire i jest plac Europejski wewnatrz kompleksy jakby klepsydra (najwyższy fallus Warszawy)i dwuch łukowatych biurowców zwróconych od siebie pleckami.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzasNaPoznan: drogo tam i łatwo się zgubić, lapsza już awenida. Ale przyznaje że ładnie tam. Często po jednej stronie zostawiam rower i wychodzę z drugiej strony na półwiejską gdzie jest mniej bezpiecznie dla roweru.