Wpis z mikrobloga

Ważne jest dla was to, jaki płeć przeciwna ma głos? W sensie, gdyby np osoba była w porządku z wyglądu, do tego wspaniały charakter i ogólnie super osoba, ale jej głos wam się nie podoba np. Czy byłoby to dla was jakimś wyznacznikiem, który by was hamował z jakąś bliższą relacją z tą osobą, czy może głos nie ma dla was znaczenia?
#zwiazki #zauroczenie #glos #pytanie
  • 18
@xWiteQx głos nie ma znaczenia tylko jest jedno ale: kobieta nie może mieć męskiego głosu jakby wypaliła miliard papierosów a mężczyzna głosu skrzypiącego jak zębatka od składaka
@xWiteQx: zależy, większość ma głos w okolicach c3
problemem jedynie może być mega piskliwy, a niski to nawet fajnie się słucha
najważniejsze, żeby ktoś nie seplenił jak mówi czy coś
@xWiteQx: kurde, jak ja kocham taki mruczący, niewyspany głos u faceta. mogłabym słuchać godzinami jak do mnie mówi, aczkolwiek nigdy nie wybierałam partnera na podstawie głosu. nawet nie przeszkadza mi gdy nie wymawia 'r'. zrezygnowałabym tylko jeśli byłby on wyjątkowo nieprzyjemny dla ucha.
@xWiteQx: na pewno nie dalabym rady być z facetem o niskim, zachrypniętym głosie, bo od takich bolą mnie uszy.
Ale tak to raczej nie mam jakichś wymagań :)
@xWiteQx Noooo... Powiem szczerze, że ja miałam taką sytuację, że facet nawet spoko, chwilę popisaliśmy, ale jak się odezwał, to czar momentalnie prysł. ¯_(ツ)_/¯
Nawet ciężko mi powiedzieć dlaczego mi się jego głos i akcent nie podobał, ale jakoś tak, no... Odwrót nastąpił.