Wpis z mikrobloga

Moja żona startowała na pewne stanowisko do nadleśnictwa jakieś 2 lata temu, konkurs wygrała dziewczyna która nawet nie była formalnie ubrana na konkursie.
Jak się dowiedziałem później od znajomego ta dziewczyna była narzeczoną jednego z pracowników.
Niby to śmieszne ale człowiek po czymś takim ma ochotę spalić ten kraj
  • Odpowiedz
@czysta:
1. bez studiów leśnych zapomnij
2. znajomości już nie są takie ważne, znajdziesz pracę o ile nie przeszkadza Ci przeprowadzka ch wie gdzie
4. żeby pracować w lasach musisz odbyć roczny staż który możesz zrobić tylko po technikum leśnym lub studiach
5. lasy ostro dostają przez covidka i póki co wstrzymali wszystkie przyjęcia, a ludzi w wieku emerytalnym wysylaja na przymusową emeryturę
6. jest w ciul stresu, excela i
  • Odpowiedz
I przy okazji, powiedz mi, jak to jest z jazda autem po lesie. Wiem ze po lesnych drogach nie mozna... ale skad mam wiedziec ktora jest ktora? Pytam, bo czasem lubie wyskoczyc powloczyc sie w nocy z predkoscia patrolowa, osobowke mam i oczywiscie nie laduje sie tam gdzie ewidentnie widac ze nie wolno, ale zastanawiam sie czy przypadkiem nie przelecialem pare razy tam gdzie mnie byc nie powinno byc.


@DryfWiatrowZachodnich:
  • Odpowiedz
@czysta: Ludzie po studiach nie mogą znaleźć pracy w leśnictwie, więc jeżeli nie masz w rodzinie leśniczego, to możesz mieć ciężko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czysta: wystarczy jakieś gówno zaoczne na sggw w teorii ale może być ciężko że zdobyciem posady bez wsparcia od wewnątrz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@TP-w-trzeciej-klasie: Konkret ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja jestem po ozl w krakowie, ale do zawodu nigdy nie wszedlem, nawet stażu nie zrobiłem. Znalazlem prace jeszcze na studiach gdzie indziej i tak zostało. Nie żałuje, studia super, ale praca już raczej taka sobie i z malymi persprktywami jak mowisz. Pieniedzmi sie obraca grubymi, ale malo zostaje. Powodzenia mireczku. Znam podlesniczych z wyboru, nie chca #!$%@? jako lesniczy
  • Odpowiedz