Wpis z mikrobloga

Chcesz wiedzieć ile jesteś na 10?

Oto mały quiz atrakcyjności który znalazłem w internecie. Nie wiem, czy jest adekwatny bo mi wyszło 7/10 czyli niby jestem Chadlightem. Chociaż niektórzy tutaj mi to zarzucają :)
#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #incel #bluepill #niebieskiepaski #chad #wyglad
B.....W - Chcesz wiedzieć ile jesteś na 10?

Oto mały quiz atrakcyjności który znal...

źródło: comment_15897064800E15MVKyfdQV2JfKhm4pi6.jpg

Pobierz
  • 50
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eluno: Ten quiz to bardziej orientacyjnie. Jeśli masz powyżej 6 to zaczynasz dopiero zyć. Nie jest powiedziane, że ktoś komu wyszło 8 koniecznie jest oceniany przez kobiety na8.
Ci którym wychodzi 3-4 to automatyczbie It's over
Troche za bardzo uznano tutaj że morda > wszystko. Twarz rozbita na najdrobniejsze szczególiki, a sylwetka sprowadzona w zasadzie do "nie bądź ulany i zbyt chudy"


@analny_predator: Bo de facto bycie nieulanym i zbyt chudym wystarcza. Twarz jest najważniejsza. Pewnie jak ktoś ma ładną sylwetke to też jest to jakiś plus, ale czy jest on w stanie odwrócić uwagę od nieatrakcyjnej twarzy? Wątpie
Bo de facto bycie nieulanym i zbyt chudym wystarcza. Twarz jest najważniejsza. Pewnie jak ktoś ma ładną sylwetke to też jest to jakiś plus, ale czy jest on w stanie odwrócić uwagę od nieatrakcyjnej twarzy? Wątpie


@Thachi:
tak, ale wystarczy nie mieć twarzy jak przemcel i wtedy sylwetka w #!$%@? pomaga