Wpis z mikrobloga

@lenanela: no jasne, niech dostaje 800 złotych jak w latach 90. Większość ludzi klepie jedno i to samo przez cale życie. Ale wraz z rozwojem gospodarki zmienia się struktura zarobkow. Poza tym kto przyjdzie ja zamienić jak więcej a kasie się dostaje?
ich RODZICE nie są w stnie z nimi wytrzymac xD


@girlsjustwannahavefun: a mnie śmieszy że nauczyciel angielskiego dostaje pensję a nic nie robi i nawet nie potrafi odpowiedzieć w ciągu 5 dni na email

który musi siedzieć z 20 to już git :D


Serio? Ktoś nauczyciela do tego siłą zmusza?

Jak Pani Halinka co uczy 40 lat alfabetu ma prowadzić zajęcia online? Pretensje do ministerstwa


@dziecielinapala: nie chodzi nawet o
@asd23434asd: przyznaje, #!$%@? to wygląda. Ja mamie zainstalowałam discorda i zrobiłam instrukcje dla rodziców i dzieci jak się połączyć i są wszyscy zadowoleni. Ale moja mama też by była w dupie jakbym tego nie zrobiła.
Uważam, że jednak odgórnie powinni mieć narzucone jak pracować w tych warunkach bo jest zupełna samowolka
@dziecielinapala: No to niech się nauczą. My musimy się uczyć na bieżąco nowych rzeczy, żeby nie być w tyle. Wszystkich to dotyczy, trzeba się dostosować do sytuacji. Teraz będzie jeszcze większe ciśnienie na elearning.
A jak ktoś se bimbał przez ostatnie 20 lat to już jego problem.
@asd23434asd: Przez to jak niskie są zarobki nauczycieli, częściej zostają nimi osoby niekompetentne, nie nadające sie do innych zawodów. Nauczyciele z powołania to obecnie margines. Gdyby zarobki były wyższe, praca nauczyciela odzyskalaby prestiż i wzrósłby poziom edukacji. Dlatego uwazam, że nauczyciele zasługują nante podwyżki