Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myślę że 50% tagu #przegryw to incele mentalni, z których można zrobić normika tylko nie pozwala na to ich #!$%@?.
Moja historia wyglądała tak. Do 22 roku życia kissless virgin, absolutny brak kontaktów z kobietami.
Urodziłem się w małej wsi, do większej wsi chodziłem do szkoły. Włosy obcinała mi mame do 19 roku życia, kupowała mi też ciuchy na bazarze. Nigdy nie marudziłem i tak czułem się skazany na #!$%@?. Poszedłem na studia z nadzieją że w końcu wsadzę beniz w jakąkolwiek bagine. Tak to wyglądało w amerykańskich filmach dla młodzieży.
2 lata siedziałem na stancji jedząc kebaby za zasiłek socjalny dla ubogich studentów i grałem po nocach w CSa. Przez 2 lata studiów nawet na żadnej imprezie nie byłem byłem, bo i kto by mnie tam chciał, zresztą szybko przestałem chodzić na zajęcia, bo zle się czułem w towarzystwie dynamicznych studentów.
Po 2 latach przeniosłem się ze stancji do akademika, było tak samo #!$%@?. Z tym że było więcej ruchania. I nie, to nie ja ruchałem ale erazmusy z hiszpanii, #!$%@? tam wszytsko jak leci, nawet w publicznych kuchniach po nocy.
Pewnego dnia grupa dynamiczniaków wyciągnęła mnie na impreze(pierwszą w zyciu) chyba dla beki, ale po alkoholu okazałem się dosyć towarzyski i nawet zabawny, więc wkręciłem się w towarzystwo i zacząłem po klubach dla studentów chodzić regularnie. Oczywiście dalej nie ruchałem, ani nietrzymałem za rękę.
Przełom nastąpił jak jedna starsza laska się mna zainteresowała, w skrócie to były macanki lizanko i #!$%@?łem się z dżinsy z podjary. Uciekłem pod gównianym pretekstem do pokoju i tyle z pierwszego ruchania. Na szczęście odezwała się po tygodniu i już przygotowany (2x koń zwlalony przed wyjściem) udałem się na pierwszą w życiu randkę. I to zakończoną słynnym ruchaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście też #!$%@?łem się w 0,343sek, ale było fajnie.
Wtedy postanowiłem naprawić swój wygląd. W końcu poszedłem do fryzjera, takiego za 70zł co miał mi dobrać odpowiednią fryzurę. Do tego zapuściłem stylową brodę i w końcu sam kupiłem sobie ubrania. Dla uhonorowania mojego wysiłku zrobiłem też operację plastyczną nosa, bo miałem pokrzywiony od bójek w gimnazjum.
Efekt był taki, że urodziłem się po raz drugi w wieku 22-23lat. Chadem nie jestem, ale raczej top tier teraz. Nie mam kompletnie problemu z poznawaniem kobiet, zazwyczaj to one mnie zagadują gdzieś na imprezach.
W duszy oczywiście nadal jestem spierdoxem, przez bycie gównem cały okres dojrzewnaia i wczesnej młodości. Ale dzięki dynamicznemu towarzystwu, sam stałem się dynamiczny.
Więc wydaje mi się że większość tagu to takie #!$%@? mentalne, ktorzy przy odrobinie wsparcia dynamiczniaków wyszli by na ludzi

#przegryw #redpill #blackpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #tinder #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebdc1ad944048817c1ff8c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Myślę że 50% tagu #przegryw to ince...

źródło: comment_1589520685a8xPWwZQbfEgvmVKHJCZyS.jpg

Pobierz
  • 73
@Kowixx: Nie do końca, facet rzeczywiście może wyglądać średnio-dobrze co po ogarnięciu zboostowało go jeszcze bardziej. Sam wyznaję zasadę, że nie ma co być spierdoxem piwniczakiem, ale niektórym geny bardzo to utrudniają. Tutaj mamy historię pewnie normalnie wyglądającego typa, na którego zapuszczenie miało wpływ brak odpowiedniego wychowania w dzieciństwie. Szczególnie to ma wydźwięk braku ojca w rodzinie skoro matula go obcinała do 19 roku życia.
@ykuleczka masz rację. Dlatego uważam że wamwianie sobei i innym, że jak się nie wygląda jak karkołomne Chady które są tutaj wstawiane, jest szkodliwe. Z 95% facetów ma normalny poziom urody i wystarczy o siebie dbać żeby wyglądać w miarę dobrze.

A zasłanianie się teoria, że tylko 0,001% najprzystojniejszych mężczyzn ma szansę na kobietę to zwykle lenistwo, usprawiedliwienie i wymówka