Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myślę że 50% tagu #przegryw to incele mentalni, z których można zrobić normika tylko nie pozwala na to ich #!$%@?.
Moja historia wyglądała tak. Do 22 roku życia kissless virgin, absolutny brak kontaktów z kobietami.
Urodziłem się w małej wsi, do większej wsi chodziłem do szkoły. Włosy obcinała mi mame do 19 roku życia, kupowała mi też ciuchy na bazarze. Nigdy nie marudziłem i tak czułem się skazany na #!$%@?. Poszedłem na studia z nadzieją że w końcu wsadzę beniz w jakąkolwiek bagine. Tak to wyglądało w amerykańskich filmach dla młodzieży.
2 lata siedziałem na stancji jedząc kebaby za zasiłek socjalny dla ubogich studentów i grałem po nocach w CSa. Przez 2 lata studiów nawet na żadnej imprezie nie byłem byłem, bo i kto by mnie tam chciał, zresztą szybko przestałem chodzić na zajęcia, bo zle się czułem w towarzystwie dynamicznych studentów.
Po 2 latach przeniosłem się ze stancji do akademika, było tak samo #!$%@?. Z tym że było więcej ruchania. I nie, to nie ja ruchałem ale erazmusy z hiszpanii, #!$%@? tam wszytsko jak leci, nawet w publicznych kuchniach po nocy.
Pewnego dnia grupa dynamiczniaków wyciągnęła mnie na impreze(pierwszą w zyciu) chyba dla beki, ale po alkoholu okazałem się dosyć towarzyski i nawet zabawny, więc wkręciłem się w towarzystwo i zacząłem po klubach dla studentów chodzić regularnie. Oczywiście dalej nie ruchałem, ani nietrzymałem za rękę.
Przełom nastąpił jak jedna starsza laska się mna zainteresowała, w skrócie to były macanki lizanko i #!$%@?łem się z dżinsy z podjary. Uciekłem pod gównianym pretekstem do pokoju i tyle z pierwszego ruchania. Na szczęście odezwała się po tygodniu i już przygotowany (2x koń zwlalony przed wyjściem) udałem się na pierwszą w życiu randkę. I to zakończoną słynnym ruchaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście też #!$%@?łem się w 0,343sek, ale było fajnie.
Wtedy postanowiłem naprawić swój wygląd. W końcu poszedłem do fryzjera, takiego za 70zł co miał mi dobrać odpowiednią fryzurę. Do tego zapuściłem stylową brodę i w końcu sam kupiłem sobie ubrania. Dla uhonorowania mojego wysiłku zrobiłem też operację plastyczną nosa, bo miałem pokrzywiony od bójek w gimnazjum.
Efekt był taki, że urodziłem się po raz drugi w wieku 22-23lat. Chadem nie jestem, ale raczej top tier teraz. Nie mam kompletnie problemu z poznawaniem kobiet, zazwyczaj to one mnie zagadują gdzieś na imprezach.
W duszy oczywiście nadal jestem spierdoxem, przez bycie gównem cały okres dojrzewnaia i wczesnej młodości. Ale dzięki dynamicznemu towarzystwu, sam stałem się dynamiczny.
Więc wydaje mi się że większość tagu to takie #!$%@? mentalne, ktorzy przy odrobinie wsparcia dynamiczniaków wyszli by na ludzi

#przegryw #redpill #blackpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #tinder #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebdc1ad944048817c1ff8c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Myślę że 50% tagu #przegryw to ince...

źródło: comment_1589520685a8xPWwZQbfEgvmVKHJCZyS.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@WwaDdl022:
Uważasz, że to jest fryzura pasująca do całości?( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AnonimoweMirkoWyznania:

Przemcel zadbany xD

SERIO?
Fryzura zupełnie niepasująca do kształtu głowy/twarzy.
Monobrew.
Zęby to jakiś zupełny armagedon.
Mnóstwo wad postawy.
Już nawet nie piszę o sylwetce, bo trudno tu powiedzieć w jakim stopniu to efekt złego treningu, a w jakim choroby.

To jest przykład skrajnego zaniedbania, a nie kogoś zadbanego.
  • Odpowiedz
To po co normiki mają ciągły ból dupy o przegrywów


@WwaDdl022: Bo dzięki temu czują się lepsi, że mogą jeździć "gorszych od siebie". Ale w sumie to chyba oni są większymi przegrywami skoro muszą się płaszczyć przed różowymi paskami, a różowe (w większości przypadków 25+ z gówniakiem u boku) dadzą im dupy raz na miesiąc po ciemku wyobrażając sobie czasy młodości gdy miały powodzenie wśród zwycięzców genetycznych.
  • Odpowiedz
W duszy oczywiście nadal jestem spierdoxem, przez bycie gównem cały okres dojrzewnaia i wczesnej młodości.


@AnonimoweMirkoWyznania: A w rzeczywistości jesteś chadlitem. W twoim przypadku rzeczywiście wystarczyło poprawić ubiór i zrobić małe korekty byś wskoczył o jeden punkt wyżej akceptowalny dla kobiet 25+, którzy już nie mają powodzenia u Chadów.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tfu na ciebie jeśli czytać nie umiesz skoro typ pisze o tym, że wystarczy o siebie zadbać żeby być atrakcyjnym to pisze to w kontekście matrymonialnym, ale komu ja to tłumaczę jakiemuś beciakowi w białej zbroji, tak krzyczysz, że jestem cuckiem, a pewnie sam walisz konia patrząc przez dziurkę od klucza jak jakiś byczek posuwa twoją laskę.
  • Odpowiedz