Wpis z mikrobloga

@Vafik Gdziekolwiek nie byłem za granicą, to zawsze najwięcej praktycznie niepiśmiennej patoli z Polski było właśnie ze Śląska. Zawiercie jakieś czy inne Katowice. Daj spokój, jakby zamknąć Śląsk to ludzie by się tam pozabijali, bo jedyne czego pragną to stamtąd #!$%@?ć, ale mają ostre braki w pojmowaniu języków obcych.
  • Odpowiedz
@Vafik chłopie, ja to bym dopłacił, żebyście #!$%@?. Niech was szkopki wezmą, albo utwórzcie sobie nowe państwo... HiG... Hanysy i Gorole... I możecie się tam kilofami i oscypkami rzucać, albo sobie ja wkładać w otwory co tam lubicie. Jasteście roszczeniowym rakiem, który zżera ten kraj na równi z socjalistami z PiS
  • Odpowiedz
chodzi mi tu głównie o przemysł i Śląsk jest najbardziej atrakcyjnym regionem dla inwestorów w kraju, nie licząc mazowieckiego i Wawy to przodujemy w tych sprawach

Ciekawe ile byście wytrzymali, jakby był całkowity zakaz wjazdu do Śląska (i jego opuszczanie)


@Vafik: xD no na pewno cały kraj by wytrzymał brak Śląska dłużej niż jedno województwo izolacje od świata ¯\_(ツ)_/¯ Żaden region by tego nie wytrzymał długiego zamknięcia.
  • Odpowiedz
Mam mieszane uczucia... jestem z Zagłębia i hanysy nas nie lubia bo jestesmy gorole a Polakom sie wydaje że jesteśmy Ślązakami xD
Nie mozna by nas do Małopolski dołączyć? Albo zrobic z nas odległe rubieże Podlasia czy cos xD
Nie chce, zeby mnie wyzywali od węglożercy ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja mieszkam na pustyni błędowskiej praktycznie xD
Wole byc jakimś słowiańskim beduinem czy cos w ten deseń :/
  • Odpowiedz
@Vafik: Czy wy macie świadomość, że jakby już się spełniło te wasze marzenie i przejęli was Niemcy, to pierwsze co by zrobili to zamknęli wam te nierentowne dziury w ziemi na cztery spusty, a was brudasów zagonili do zbierania szparagów?
  • Odpowiedz