Wpis z mikrobloga

To musi być zajebiste uczucie, gdy za gówniarza lata za Tobą nastoletnia naiwna płodna Julka, daje Ci wyraźne znaki zainteresowania. Spotykacie się, siada Ci na kolanka na ławce w parku, przytula Cię i niepewnym, cichym głosem mówi że Cie kocha, pierwsze randki, pierwsze pocałunki, a potem Wasz pierwszy seks.

Zerwaliście się tego dnia z ostatnich dwóch lekcji żeby mieć pewność, że rodzice będą o tej porze w pracy. Niedoświadczeni robicie to z sobą pierwszy raz. Stało się, straciłeś prawictwo w okresie nastoletnim z Julką, która Cię POŻĄDA i lubi za to jaki jesteś. Na podstawie takich wydarzeń spełniłeś dwa najniższe elementy piramidy Masłowa, możesz zdobywać expa z wyższych poziomów piramidy. Jeśli tego nie zaznałeś i jedyne co trzymałeś w ręce w okresie szkolnym to penis w czasie masturbacji przed komputerem, to wiedz że już wszystko stracone. Nie zaznałeś niczego, żeby chociaż w najmniejszym stopniu poznać smak ŻYCIA.

Jesteś nieprzystosowany do normalnego życia społecznego, pani GFE z roksy, czy zużyta p0lka w okolicach 30 z tykającym zegarem biologicznym nie da Ci tego, co dałaby Ci Julka w wieku 15/16 lat, gdy byłeś szczylem w ostatniej klasie gimnazjum. It's over Anon.
#przegryw #feels #takaprawda #blackpill #rozowepaski #zwiazki #tfwnogf #plodnajulka #roksa #p0lka #seks #niebieskiepaski
Felixu - To musi być zajebiste uczucie, gdy za gówniarza lata za Tobą nastoletnia nai...

źródło: comment_1589052333m5iVWuNW3un2Y5U4IO4Opl.jpg

Pobierz
  • 113
@sandwichzpasztetem220: ja nie zaliczyłem nikogo i w gimnazjum i w techbazie i wyrosłem jakoś na człowieka w miare normalnego i nie tłumaczę sobie swojego #!$%@? tym, że nie ruchalem tylko tym ze jestem #!$%@?. To, że nie mam kontaktu z ludzmi i odsunalem sie od każdego nie jest spowodowane nieruchaniem tylko moim #!$%@? charakterem, ale pewnie wedlug Ciebie nieruchanie uksztaltowalo moj tak charakter tylko #!$%@? o tym nie wiem
@Felixu: Jest i druga strona medalu mirku. Jako, że oboje nie byliście doświadczeni to nie pomyśleliście o zabezpieczeniu. Wyszło pozytywnie na teście. Nawet gdy skończyło się aborcją to ilość stresu związanego z przyznaniem się rodzicom, decyzji co dalej, samym usuwaniem musiała być traumatyczna.
A ci co nie ruchali nie mieli tego problemu.
@Komm: I znowu za bardzo dosłownie trybisz, gdyby to chodziło o samo ruchanie to by sie poszlo wtedy odrazu na divy ale czekało się z nadzieją że może coś sie zmieni pod tym kątem że będzie interesowala sie jakims chlopem jakas kobieta widząc że przystojnymi kolegami interesowala sie nie jedna. Facet takie rzeczy dostrzega z prędkością światła i zaczyna rozumieć ze cos ku#wa jest nie tak lekko mówiąc. Wiadomo ze seks
@Felixu: Tak bardzo prawdziwe. W 3 klasie gimnazjum matka musiała wymieniać dywan, bo zgnił od spermy, a ja miałem robić Magika, przez odrzucenie zalotów do różowej.

@RandomowyTyp: Porównanie do milionerów jest złe, bo ile takich znasz osobiście? A ilu dynamicznych Oskarków czy Sebków, za którymi laski się oglądały? A widzisz. To my jesteśmy w mniejszości i poniżej przeciętnej. Przecież ja nie wierzę, że tylko Chady 10/10 ruchają. To cope niektórych
@kamil150794: Oczywiscie ze nie, nie tylko chady 10/10 ruchaja.. ruchaja takze normiki 6/10 a nawet i beciaki 4/10 jak sa wystarczajo przebojowi i maja dojscie do koryta czyt, lepsza sytuacje materialna.. nie chodzi mi o typowych milionerow.. ale o takich ponad przecietnie bogatych.. oni juz maja lepsze zycie niz my, nie musza byc 10/10 zeby ruchac bo maja ta pozycje spoleczna.. wyrobione znajomosci, ciekawsze zycie..
@Felixu: jest tez cos w tym, ze jak nie znasz smaku takiej plodnej julki to mozliwe ze nie bedziesz wiedzial co to znaczy i smak zycia nie bedzie taki zly.

Gorzej imo to zaznac tego co napisales, ale tylko raz. One and done. I chcesz to powtorzyc, ale nie powtorzyles.

Its over x 2.
@Komm: Ziomek, a co ty myślisz że te chady i upper normies mieli świetny charakter w wieku 15 lat, no #!$%@? chłopie, byli poprostu przystojni i nie ważne co robili i co mówili, ważne jak wyglądali, charakter może pomóc pewnie, ale on jest przydatny tylko do związku z rozsądku a nie z porzadania. Wiadomo najlepiej mieć i wygląd i charakter, ale z samym charakterem nic nie zdziałasz
@Felixu: ja #!$%@? ale #!$%@? jak potłuczeni. Nie moge tego #!$%@? słuchać takiego użalania się nad sobą. Sam byłem wyhcowywany w tym mitycznym kanonie "bądź grzeczny to panny same do ciebie przyjdą" tyle że ja sam będąc 2 krotnie wrzucony do friendzona ogarnąłem się i zacząłem coś ze sobą robić. Jeśli twoim celem jest zaruchanie znalezienie laski to rób to co głównie uważa się za porządane. Tak samo jak chcesz przebiedz