Wpis z mikrobloga

To musi być zajebiste uczucie, gdy za gówniarza lata za Tobą nastoletnia naiwna płodna Julka, daje Ci wyraźne znaki zainteresowania. Spotykacie się, siada Ci na kolanka na ławce w parku, przytula Cię i niepewnym, cichym głosem mówi że Cie kocha, pierwsze randki, pierwsze pocałunki, a potem Wasz pierwszy seks.

Zerwaliście się tego dnia z ostatnich dwóch lekcji żeby mieć pewność, że rodzice będą o tej porze w pracy. Niedoświadczeni robicie to z sobą pierwszy raz. Stało się, straciłeś prawictwo w okresie nastoletnim z Julką, która Cię POŻĄDA i lubi za to jaki jesteś. Na podstawie takich wydarzeń spełniłeś dwa najniższe elementy piramidy Masłowa, możesz zdobywać expa z wyższych poziomów piramidy. Jeśli tego nie zaznałeś i jedyne co trzymałeś w ręce w okresie szkolnym to penis w czasie masturbacji przed komputerem, to wiedz że już wszystko stracone. Nie zaznałeś niczego, żeby chociaż w najmniejszym stopniu poznać smak ŻYCIA.

Jesteś nieprzystosowany do normalnego życia społecznego, pani GFE z roksy, czy zużyta p0lka w okolicach 30 z tykającym zegarem biologicznym nie da Ci tego, co dałaby Ci Julka w wieku 15/16 lat, gdy byłeś szczylem w ostatniej klasie gimnazjum. It's over Anon.
#przegryw #feels #takaprawda #blackpill #rozowepaski #zwiazki #tfwnogf #plodnajulka #roksa #p0lka #seks #niebieskiepaski
Pobierz Felixu - To musi być zajebiste uczucie, gdy za gówniarza lata za Tobą nastoletnia nai...
źródło: comment_1589052333m5iVWuNW3un2Y5U4IO4Opl.jpg
  • 113
@looksdontmatter: @Felixu:
Pozwólcie ze otworze wam oczy na nowe kategorie #!$%@? i przegrywu.

Wyobraźcie sobie, ze jesteście tym przystojnym gościem, do którego niektóre dziewczyny wyraźnie się zalecają. Nic jednak z tego nie będzie, bo jesteście nieśmiali, niepewni siebie, macie zerowe poczucie wartości przez wkład rodziców. Nie zaznaliście nigdy miłości i prawdziwego rodzinnego ciepła. Nie potraficie rozmawiać z ludźmi. Nie potraficie nawiązywać przyjaźni.
Tak. To właśnie ja.
@Felixu: Człowieku ja mam panne normalnie funkcjonuje i wziąłem się za siebie. Mogę normalnie orzyznać się że poprzez swoje #!$%@? straciłem okazje na te gimnazjalne i licealne miłości. Reszta nastąpiła dopiero na studiach. Przeżywanie miłości nie jest lepsze w gimnazjum niż to w latach późniejszych. Oczywiście nie da się tego cofnąć problem z przegrywami jest taki jak z tym typem w fight clubie. Nawet jak by ruchali laske z okładki i
@Felixu: Nie zesraj się jeden z drugim. Swego czasu chodziłem z dziewczyna która byście nazwali „płodna Julka”. lebska nawet była, ale niedojrzała. Doskonale wiesz ze ten związek jest liczony na tygodnie, a w głowie ona ma mniej niż jej pies. Zerowa stabilizacja+ucieczka do jakiegoś fagasa „badboya”. Sentymentalnie może i, ale do tej pory żałuje ze wtedy nie wybrałem #szaramyszka
@Felixu: Człowieku. Weź się ogarnij.. żyjesz w świecie fantazji i łakniesz tego jak sucha studnia wody. Jesteś jak dziecko które błąka się po świecie szukając kogoś kto go pokocha.

Bije z Twojego posta że nigdy nie byłeś z nikim blisko, po pierwsze "miłość idealna" jest do uzyskania w każdym wieku. Po drugie cholera taka nie jest rzeczywistość. Życzę Ci abyś kiedyś #!$%@?ł się o ścianę i miał zderzenie z rzeczywistością, bo
@r5678: Ja i tak żyję i widzę rzeczywistość inaczej niż większość ludzi, więc mi już i tak nic nie pomoże, jedynie mi pozostaje w przyszłości ćpanie leków od psychiatry, ale w jednym się mylisz. TYLKO nastoletnia miłość jest szczera, małolata chce z Tobą być bo czuje te motylki w brzuchu, laski po 20stce są w związkach z rozwagi i z uwagi na to, że owy gość jest dobrym kandydatem na stabilizacje,
@Felixu: XD, nie masz racji. Nie wiesz jak działają ludzie. Takie coś jak "miłość" szczera możesz mieć nawet i od 30 latki. Pieprzysz jak potłuczony po prostu, nie wiesz o czym mówisz. Młodzieńcze zakochanie może być w każdym wieku i to ci gwarantuje.
Wiesz że nie ma limitu wieku na to na ile ktoś jest mentalnie dojrzały. wiesz że ludzie potrafią być zablokowani w rozwoju emocjonalnym a ciało dalej się starzeje.