Wpis z mikrobloga

To musi być zajebiste uczucie, gdy za gówniarza lata za Tobą nastoletnia naiwna płodna Julka, daje Ci wyraźne znaki zainteresowania. Spotykacie się, siada Ci na kolanka na ławce w parku, przytula Cię i niepewnym, cichym głosem mówi że Cie kocha, pierwsze randki, pierwsze pocałunki, a potem Wasz pierwszy seks.

Zerwaliście się tego dnia z ostatnich dwóch lekcji żeby mieć pewność, że rodzice będą o tej porze w pracy. Niedoświadczeni robicie to z sobą pierwszy raz. Stało się, straciłeś prawictwo w okresie nastoletnim z Julką, która Cię POŻĄDA i lubi za to jaki jesteś. Na podstawie takich wydarzeń spełniłeś dwa najniższe elementy piramidy Masłowa, możesz zdobywać expa z wyższych poziomów piramidy. Jeśli tego nie zaznałeś i jedyne co trzymałeś w ręce w okresie szkolnym to penis w czasie masturbacji przed komputerem, to wiedz że już wszystko stracone. Nie zaznałeś niczego, żeby chociaż w najmniejszym stopniu poznać smak ŻYCIA.

Jesteś nieprzystosowany do normalnego życia społecznego, pani GFE z roksy, czy zużyta p0lka w okolicach 30 z tykającym zegarem biologicznym nie da Ci tego, co dałaby Ci Julka w wieku 15/16 lat, gdy byłeś szczylem w ostatniej klasie gimnazjum. It's over Anon.
#przegryw #feels #takaprawda #blackpill #rozowepaski #zwiazki #tfwnogf #plodnajulka #roksa #p0lka #seks #niebieskiepaski
Pobierz Felixu - To musi być zajebiste uczucie, gdy za gówniarza lata za Tobą nastoletnia nai...
źródło: comment_1589052333m5iVWuNW3un2Y5U4IO4Opl.jpg
  • 113
@sandwichzpasztetem220:

gdyby w twojej podswiadomosci bylo zakodowane ze rozowe cie olewają i "nie widza" to coraz to bardziej z czasem by ci sie odechciewalo czegokolwiek

W punkt. Tak było. Nie zmyślasz.

W wieku 15 lat zakochałem się w różowej, oczywiście bez wzajemności. Miał być Magik. Do tego doszło gnębienie przez rówieśników i stało się dokładnie tak, jak piszesz - odechciało się wszystkiego. Zdolności naukowych nie miałem, więc skończyłem pod tym tagiem
Nastoletnie czasy to takie, kiedy już nie wystarczy "tylko dobrze się uczyć", bo widzisz, że nawet Seba zagrożony z połowy przedmiotów ma coś, czego Tobie brak. Poważanie wśród otoczenia, a nie czucie się jak gówno.


Otóż to. ja kiepsko sie uczylem dlatego ze nigdy od podstawowki nie moglem sie skupic, rowniez przez inne rzeczy ale nawet wtedy juz sie widzialo ze z klasowym przystojnym kolegą chetnie ladne dziewczyny z klasy rozmawialy a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felixu: Słabe jest wasze życie, że do jego akceptacji potrzebujecie opinii drugiej osoby.
Już to was skreśla w pościgu za tzipą.
Z dala czuć taki przegryw gdzie taki Chad ma #!$%@? w to co inni o nim myślą.
Liczenie na to, że druga osoba naprawi wasze spierdzielenie jest nierealne.
Waszym problemem jest ogólne #!$%@? i skreślanie lasek bo ma jakąś tam wade. Te wszystkie czady sebki itp nie dbają o to.


@BaronGaultier: Te czady i sebki z wygladem oskara o to nie dbają bo mogą sobie wybierać spośród tych najładniejszych bo mają opcje. Gdyby za opcje mieli ulane 3/10 to też by je skreślali