Wpis z mikrobloga

Żartujesz sobie, w 2017 słyszałem w robocie „Etirium”, „Riple”, „Lisk” a nawet „Game Credits” odmieniane przez wszystkie przypadki xd.


@Manah: no i ok, ale np. starzy ludzie usłyszeli z telewizji tylko słowo/nazwę Bitcoin
  • Odpowiedz
@plaisant:

szkoda że nie można ich wpłacić na giełdę i sprzedać, heh nawet z giełdy nie można ich wypłacić od 26 kwietnia


niby szkoda. ale z drugiej strony sporo tego mam bo skupywałem od ludzi po taniości zaraz po dropie. i gdyby można było wpłacić to już bym sprzedał a tak jeszcze hodluje i może doczekam się wyższej ceny. Dla mnie 30k sat to było już ponad 100% na +. a
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: troche lipa, nie wiem czy wiesz że wszystkie devki porzuciły to i zatrudnili, został jeden typ który sie tym zajmuje, mówię o devach z github, jakiś chyba rusek przy tym dłubie i to sie stało jeszcze przed tym migrowaniem, dla mnie to to wygląda na porzucony #!$%@? jak ja nie lubie tego słowa "projekt" i chyba jesteśmy w czarnej dupie, ja jak to skupowałem to od ręki szło na giełdę,
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: jeden człowiek został i on przy tym dłubie, prawdopodobnie przygotowali te przejście dużo wcześniej, wszyscy przed tym przejściem odeszli i po usuwali że mieli z tym związek, mówię o devkach na githubie
  • Odpowiedz
jak dostaną info od devów


@WhiskeyIHaze: od deva bo został tylko jeden :) po prostu dali robotę jakiemuś ruskowi żeby stwarzał pozory, on chyba przy tym #!$%@? nie lubie tego słowa projekcie nie pracował wcześniej, kiedyś do niego napisałem, nigdy nie odpisał andrey@futoin.org
  • Odpowiedz