Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest #praca w #it dla #programista15k w #katowice #slask #gop (oferta od mojego różowego, jak ktoś będzie chętny, to zapraszam do wysłania wiadomości, przekażę kontakt):

Poszukuję Senior Software Engineera, który chciałby dołączyć do naszego zespołu projektowego w Katowicach.
Jako dział Apps Services jesteśmy Delivery Center w ramach grupy Sopra Steria, tzn. współpracujemy z innymi jednostkami biznesowymi rozsianymi po Europie.
Obecnie realizujemy projekt dla organizacji rządowej.

Stack technologiczny:
- Java 8
- Spring, Hibernate, Spring Integration
- Weblogic 12, Oracle DB
- ELK

Oferujemy:
- prywatną opieka medyczna
- kartę MultiSport
- możliwe grupowe ubezpieczenie na życie
- kursy językowe
- dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
- możliwość pracy zdalnej w wymiarze od 1-2 dni w tygodniu po okresie próbnym (obecnie full remote: praca + proces rekrutacyjny + podpisanie umowy + dostarczenie sprzętu + onboarding)
- wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia oraz udział w konferencjach
- zgrany team.

#java #oracle #programowanie
  • 6
@Varin no może Ty nie, wiele osób tak. Przecież to nie jest firma krzak. Taka jest polityka wielu korpo na całym świecie i raczej nie jesteśmy w stanie tego zmienić. A z tym IBM to z tego co się orientuję, ich warunki wcale nie są jakieś super, a i prestiż w obecnych czasach nie taki.
@camelinthejungle: Nie no, oczywiscie ze mowie tylko o sobie :) Po prostu mam takie a nie inne doswiadczenia i jestem w takiej sytuacji ze nie musze. Nie lubie tej polityki wlasnie, dlatego jest to taki mój nic nieznaczacy mini-protest przeciwko temu procederowi :) IBM jest spoko, ale oni raczej siedza w zupelnie czyms innym teraz niz kiedys. Duzo technologii rzadowych, aby pracowac musza cie sprawdzic czy nie jestes szpiegiem itp.