Wpis z mikrobloga

#csgoskiny #csgo #allegro Kupiłem na allegro losowy nóż w csgo, tak wiem, że głupota, ale w opisie było napisane, że skin losowany i wysyłany automatycznie, więc po prostu chciałem zaryzykować z nadzieją, że dostanę coś lepszego, a jeżeli i tak najtańszy to nie stracę wiele, nawet nie pomyślałem, żeby sprawdzić opcje dostawy, i tam napisane jest, że wysyłka do 10dni roboczych, napisałem do sprzedającego kiedy mogę się spodziewać skina, ale zero odzewu, totalnie nic, co z tym zrobić? Po prostu czekać, napisać do allegro, czy to nie jest niezgodny opis z aukcją?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kacpero2115: oj opie coś Ty zrobił. Aukcje chyba średnio masz za co zgłosić - zostaje czekać a potem w razie czego walczyć o zwrot w przypadku nie otrzymania przedmiotu
  • Odpowiedz
@Kacpero2115: W tej sytuacji zachęcamy, aby otworzyć dyskusję ze sprzedającym. Uda się to zrobić w konkretnym zamówieniu, w zakładce Kupione. Wybierz zamówienie, dla którego chcesz otworzyć Dyskusję, następnie wskaż jej powód oraz dokładnie opisz problem. Pozwoli to zarówno sprzedającemu, jak i naszemu pracownikowi, lepiej odnieść się do Twojego zgłoszenia i może przyspieszyć rozwiązanie sprawy.
  • Odpowiedz