Wpis z mikrobloga

Powiedzie mi jak to jest z karakanem? Ojciec były akowiec dostaje wille od komunistów (gdzie normalnie inni akowcy dostają pałą po głowie albo więzienie). Obaj bracia karakanowie dostają rolę w filmie. Teczka Karakana czysta jak łza. Fundamenty pisu powstają na zgliszczach prlu w bardzo zagmatwanych okolicznościach. SLD nie podejmuje się za rozwikłania sprawy majątku karakana. PO mogło postawić karakana przed trybunał stanu za nadużywanie władzy nic z tym nie zrobili.
Na moje oko za dużo tu zbiegów okoliczności i przypadków, Karakan jest agentem KGB tak samo jak i jego kolega Antoni M.
#polityka #bekazpisu
trueTesto - Powiedzie mi jak to jest z karakanem? Ojciec były akowiec dostaje wille o...

źródło: comment_15880810982FLBpTBsVujdtP47AtcF3f.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@robertK: XD typie jest pewna różnica dostać spadek po rodzicach a od państwa #!$%@? wie za co. Jak chcesz sobie gadać o przekrętach Korwina to zrób swój wątek pisowski klakierze.
  • Odpowiedz
@trueTesto: Głupszy bliźniak pochodzi z wyjątkowo śliskiej rodziny. Wraz z bratem dał się kupić Kiszczakowi. Jak twierdziły osoby znające karakana wcześniej chłopowi zdarzało się podśmierdywać od niemycia. Szkodnik, kanalia, antypatriota, buc, cham.
  • Odpowiedz
@trueTesto: Warto poczytać o ich ojcu, który w latach 50, który jeździł za granice i uczestniczył w budowie ambasady USA w Polsce. Co on musiał podpisać i zrobić były żołnierz AK żeby tak żyć? A Kaczyńscy to bananowa młodzież, wszystko mieli. I warto też się zainteresować relacjami Lecha, Jarosława z Rajmundem.
  • Odpowiedz
Ojciec były akowiec dostaje wille od komunistów


@trueTesto: Potraficie tylko kłamać.

Początkowo rodzina mieszkała przy ulicy Pawła Suzina 3 w mieszkaniu Jasiewiczów, a od 1950 przy ulicy Lisa-Kuli 8/2 (przemianowanej później na ulicę Pochyłą) na Żoliborzu, w wynajmowanym od rodziny Kowalskich mieszkaniu, wykupionym dopiero w 1981, do willi na Żoliborzu na ul.Mackiewicza Kaczyńscy przeprowadzili się pod koniec lat 90.
  • Odpowiedz