Wpis z mikrobloga

Powiedzie mi jak to jest z karakanem? Ojciec były akowiec dostaje wille od komunistów (gdzie normalnie inni akowcy dostają pałą po głowie albo więzienie). Obaj bracia karakanowie dostają rolę w filmie. Teczka Karakana czysta jak łza. Fundamenty pisu powstają na zgliszczach prlu w bardzo zagmatwanych okolicznościach. SLD nie podejmuje się za rozwikłania sprawy majątku karakana. PO mogło postawić karakana przed trybunał stanu za nadużywanie władzy nic z tym nie zrobili.
Na moje oko za dużo tu zbiegów okoliczności i przypadków, Karakan jest agentem KGB tak samo jak i jego kolega Antoni M.
#polityka #bekazpisu
Pobierz trueTesto - Powiedzie mi jak to jest z karakanem? Ojciec były akowiec dostaje wille o...
źródło: comment_15880810982FLBpTBsVujdtP47AtcF3f.jpg
  • 22
Ojciec były akowiec dostaje wille od komunistów


@trueTesto: Potraficie tylko kłamać.

Początkowo rodzina mieszkała przy ulicy Pawła Suzina 3 w mieszkaniu Jasiewiczów, a od 1950 przy ulicy Lisa-Kuli 8/2 (przemianowanej później na ulicę Pochyłą) na Żoliborzu, w wynajmowanym od rodziny Kowalskich mieszkaniu, wykupionym dopiero w 1981, do willi na Żoliborzu na ul.Mackiewicza Kaczyńscy przeprowadzili się pod koniec lat 90.