Wpis z mikrobloga

@marcinkox3: im nie przetłumaczysz. Wykopek mysli że rolnicy mowiąc magiczne słowo "Pani zły rok teraz jest" uruchamia tajemny przesył kasy z ministerstwa wojny i rozwoju na ich konto.
jedzie pani z TVP czy innego TVn pyta sie Pana mietka rolnika jaka jest sytuacja to #!$%@? mowi ze jest sucho w #!$%@? bo co ma mówić?
-wie pani co jest spoko, mamy 900 zł dopłaty które pozwoliły mi kupic 300 kg nawozu
  • Odpowiedz
Społeczeństwu nie dogodzisz:
- rząd nie ogłasza wirusa -> #!$%@? wirus ogłaszajcie to
- rząd ogłasza wirusa -> ja #!$%@? teraz??!?!
- rząd zakazuje do lasu -> #!$%@? juz nic nie mozna w tym policyjnym panstwie robic
- rząd znosi zakaz do lasu -> teraz to mi sie #!$%@? nie chce
- rząd wspomina że warto nosić odzież ochrony osobistej -> #!$%@? każdy powinien nosić rozkaz!!!
- rząd nakazuje nosić maski ->
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Kolego kup sobie doniczkę, ziemię i nasiona marchwi czy innego pomidora. I spróbuj wyhodować dojrzałe warzywo:
1) nie podlewając go praktycznie wcale
2) podlewając go w nadmiarze
3) zapewniając mu idealne warunki, a pod koniec zrzuć na niego kostki lodu

Może odrobinę wczujesz się w sytuację rolników.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: współpracuje niestety z rolnikami i potwierdzam. Im nigdy nie dogodzisz. Zawsze jeśli źle. Nigdy się nie opłaca, a domu jak małe pałacyki i sprzęt za setki tysięcy złotych.
Z jednej strony chwalą się ile zarabiają na warzywach i zwierzętach i ile kasy z dotacji ciągną, a z drugiej jak kupujesz od nich towar to płaczą, że cena do dupy, że on nie wiem czy nie lepiej jakby to trzymał dłużej
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Niemcy i Francja zrozumiały, że na rolnictwie można w opór kasy zarobić. I zaczęto rozwijać przemysł żeby dostarczyć maszyny zarówna dla rolników i fabryk, które obrabiają ich produkty. A wytworzone towary sprzedawać w świat.
A w Polsce od dawna szczucie jednych na drugich. Zarówno w skali makro, oraz mikro rolnicy i nie rolnicy.
I podświadomie jedni mają alergię na drugich. (chodzi mi o przedstawianie rolników jako tych którym zawsze źle
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: odnośnie tego komentarza, ze skrinem to teraz ironia schrödingera jest grana ( )
Dopóki nie wyszła seria logicznych argumentów to niech wpis jest na serio, ale potem to już

rolnicy naprawdę tak na serio wzięli mój wpis?
  • Odpowiedz
wykopkom nigdy nie dogodzisz


@TwojStaryToKorniszon: Z tym to się akurat w zupełności zgadzam.

Społeczeństwu nie dogodzisz:


@JK91: Z tym też się zgadzam.

żałosne wysrywy, ale będą was dupska boleć w lecie i na jesieni jak ceny żywności pójdą x5-10w górę...


@siodemkaxx: Myślę, że pieczenie będzie niezależne od pisania na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

współpracuje niestety z rolnikami i potwierdzam. Im nigdy nie dogodzisz. Zawsze jeśli źle. Nigdy się nie
  • Odpowiedz