Wpis z mikrobloga

@michu13: tym wykopkom nie przetlumaczysz, w TVP mowio że jest dobrze to jest dobrze w #!$%@?.
@Lapidarny: xd
@Wykopaliskasz: rolnik: "jak za mało pada susze" a co ma #!$%@? nie narzekać? Jest #!$%@? to mówi otwarcie że jest #!$%@?, w TVp i tak powiedzą że ceny narynkach rekordowo wysokie to wykopki pomysla ze te #!$%@? rolniki zarobiły fortunę xxdddd.

Ceny żywca przed epidemia ASf były w
  • Odpowiedz
Jak pojawiły się te dwie wypowiedzi z powyższego screena, to wypowiedź @Endriu_z_Oppeln dostawała plusy dużo szybciej. Gdy wpis wszedł w gorące, to nagle moja wypowiedź zaczęła dostawać plusy i szybko wyprzedziła poprzednią. Podejrzewam, że @Endriu_z_Oppeln dostawał plusy od rolników spod tagu #rolnictwo.

Rolnicy naprawdę tak na serio wzięli mój wpis?
Wykopaliskasz - Jak pojawiły się te dwie wypowiedzi z powyższego screena, to wypowied...

źródło: comment_1587978489ICWSmVZv7vQ1sSfWc3t0Av.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Takiego debila jak ty mogą zweryfikować tylko ceny żywności za pół roku. Wtedy sobie zobaczysz, czy narzekanie rolników jest bezzasadne. Ale zapewne powiesz, że rolnicy zrobili sobie zmowę cenową i jeszcze dobrze na tym wyszli.

Do pozostałych: rozumiem że to trolling, ale ilość plusów w stosunku do odpowiedzi sugeruje, że ten portal to już naprawdę mentalny ściek.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz uwielbiam słuchać #!$%@? ludzi nie siedzących w temacie na temat tych legendarnych dopłat, jak można nie narzekać, skoro rolnik ma gówno do powiedzenia? Ceny mleka są takie same jak 30 lat temu, inne surowce to samo, wszystko stoi, a nawet jest tańsze niż kiedyś, pasze podrożały bo kryzys a cena mleka spadła, bo też kryzys. Rolnicy są ruchani kolejnymi obostrzeniami i zakazami kreowanymi przez przekupione #!$%@? z europarlamentu, a z
  • Odpowiedz
uwielbiam słuchać #!$%@? ludzi nie siedzących w temacie na temat tych legendarnych dopłat, jak można nie narzekać, skoro rolnik ma gówno do powiedzenia? Ceny mleka są takie same jak 30 lat temu, inne surowce to samo, wszystko stoi, a nawet jest tańsze niż kiedyś, pasze podrożały bo kryzys a cena mleka spadła, bo też kryzys. Rolnicy są ruchani kolejnymi obostrzeniami i zakazami kreowanymi przez przekupione #!$%@? z europarlamentu, a z drugiej strony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Lapidarny: #!$%@? hipolicie. Jestem w stanie przyjąć w moich okolicach dobre 60% lub wiecej dopłat dostają ci posiadaja ziemię i ja wydzierżawiaja. I nikt ci nie sprzeda ziemii bo to doslownie darmowe pieniadze za nic. I czesto gesto wyglada to tak ze właściciel ziemii kasuje tysiak czynszu i kolejny dopłaty. A ten co robi na polu ma sie cieszyc ze ma na czym uprawiac rosliny i nie ma tak że
  • Odpowiedz