Wpis z mikrobloga

@Anon2139: Od paru lat byłem tym słynnym streetwearowcem. Ubierałem się normalnie, nie wydawałem dużej sumy na ciuchy, po prostu uliczny styl z dopełnieniem kolorów i fajnych ciuchów. Teraz to co się dzieje od paru lat to jest masakra, horrendalne sumy za ciuchy które mają materiał gorsze niż sieciówki, sumy za jakiś napis rzędu parę tysięcy, a gimbaza się cieszy i jest to ich status i majestat, że się mogą w tym
@silentpl idę jakością wykonania im więcej mam tym lepsze rzeczy kupuje czy to żywność czy ubrania czy przedmioty bo z cena przeważnie idzie jakość i podejrzewam że ten pierścionek zrobiony na wzór trytki to zwykle gówno z automatu na kulki za 5zl. Zwykły odlew brak pracy ręcznej brak jakości ale cena wysoko to dzieciaki kupują bo stary da kasę
Znasz ważnych ludzi.


@UberWygryw: Do stara nie, ale jakieś opony mogę załatwić, bo znam 3 właścicieli firm transportowych, w tym jedna z ponad 100 ciężarówkami :) Masz typowe myślenie biedaka, dla którego 100k to ogromna kasa, a tak naprawdę zarabiając tyle jest płotką, a nie "kimś ważnym". Dorośniesz, pożyjesz trochę, może założysz własną firmę to zrozumiesz.
@Anon2139: Będąc w wrocławiu na wystawie w Aparcie kiedyś była bransoletka zrobiona z długiego gwoździa, pozłacana za 12k cebulionów;D

@Piottix: na YT jest filmik jakiegoś typa który pokazuje ile bananowe dzieciaki wydają na ciuchy;D tam zwykła kominiarka kosztowała 1500ziko;D rekordzista przyszedł ubrany w 30k cebulionów;DDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mietla05: w przypadku tej trytytki metalowej zapewne tak jest. Rzecz w tym iż jej wartość bierze się skądinąd niżli wyłącznie z jakości. Tu jest ekskluzywny sklep z koszulkami za 300 USD, a takiego designu trytytki chyba się gdzie indziej łatwo nie znajdzie. Do tego jest wartość sarkastyczna produktu i w świecie high-fashion, jako element jakiegoś ubioru będzie elementem pasującym.
Widziałeś kiedyś właściciela jakiejś firmy, maklera, czy kogokolwiek #!$%@? poważnego zakładającego streetwearowe gówna?


@azurro: Akurat słaby przykład, bo sporo właścicieli różnych wywodzących się chociażby ze świata muzyki czy filmu, chodzi w takich ciuchach
@Piottix: uwierz, ze nie maja. #!$%@? artyści maja tak #!$%@? ego, to jest jakaś 6 gęstość myślenia, oni całkowicie poważnie o tym myślą, jednocześnie #!$%@? projekty swoich studentów z ASP czy innych pochodnych.

Nawet znam jedna taka projektantkę twórczynie z poznania, na O ;)