Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@ggol: trytytka wydaje się nadająca do wyśmiania tylko dlatego że ma inny użytek. Biżuteria, w przeciwieństwie do tych trytytek generalnie jest bezużyteczna. Wszakże nie nabijamy się z łańcuszków bo "hehe łańcuch jak u psa", albo z branzoletek bo "hehe jak połowa kajdanek niewolnika" albo nawet z krawata że "hehe jak smycz u zwierzęcia".
To wszystko jest subiektywne i zależy od kontekstu. Taka trytytka ma kontekst żartu dla ludzi którzy ją kupią.
@Anon2139 najlepsze jest to, że w tej cenie można mieć już normalna w miarę sensowna biżuterię z metali szlachetnych, no ale klasa to nie jest to, co każdy musi mieć ¯_(ツ)_/¯
@Anon2139: Ogólnie zesraliscie się pod tym postem mocno. Można to porównać do "coo ludzie kupują skiny do gierki za 3 tysiące złotych" to ja odpalam painta i będę zarabiać hehe" ewentualnie ból dupy, że Magda Gessler sprzeda wodę w swojej restauracji za 30 złotych. Wypracowana renoma, pomysł na biznes, dobre wykonanie. @kezioezio: No zgadzam się kto by pomyślał, że ludzie którzy dorobili się swoją inteligencja sukcesu nie będą poświęcali swojej
Pobierz squ6d - @Anon2139: Ogólnie zesraliscie się pod tym postem mocno. Można to porównać do...
źródło: comment_158782731198bJIonc5ZkCjMlrIBGWUf.jpg
@Anon2139: streetwear to piękna satyra na nasze czasy. Konsumpcjonizm na maxa, ceny nieadekwatne do jakości czy użyteczności. Przedmioty kupowane tylko dlatego że są drogie. Nie wiem czemu osoby wyznające street wear tak się przed tym bronią. Nikt mi nie powie że ta trytytka jest warta więcej niż 50gr. Nie jest to zbyt piękne (ale to kwestia gustu) a na pewno nie jest wygodne. Nikt by nawet na ten kawałek plastiku nie