Wpis z mikrobloga

Bezsens kompletny i porównanie z dupy


@koleszka2000: No jak bezsens i porównanie z dupy jak właśnie potwierdziłeś, że tak samo jak w poprzedniej koncepcji tutaj też nie odczuwasz radości z czyjegoś nieszczęścia.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: ja ci tylko odpowiedziałem na twoje dziwne porównanie, a jak chcesz to rozumieć to już tylko twoja sprawa. Sprawiasz wrażenie równie dziwnego gościa co twoje porównanie i nie chce mi się więcej wchodzić w jakieś koperkowa rozkminy z tobą. Elo
  • Odpowiedz
@c43amg: poproszę przykład o leasing na działalność przy tak krótkim okresie działalności skoro ich tak wiele. Pomogę Ci, znajdziesz może jakaś ofertę ale będziesz musiał działać przynajmniej 6 miesięcy, nie będzie to ciekawa oferta i dużo zależy od prywatnego scoringu ale jednak coś, sam się dowiadywałem i powiem Ci że jest problem, skoro jest tego dużo to musiałem coś przeoczyć także jakbyś mógł coś podesłać to pomóż proszę.
  • Odpowiedz
w leasingu chodzi o to, żeby kupić samochód, na który cie nie stać wyłącznie po to, żeby pochwalić się przed sąsiadami i rodziną.


@WypadlemZKajaka: Tia... xD W leasingu ptysiu chodzi o to, że to de facto tani kredyt. Jeżeli prowadzisz firmę kredyt jest dobry - sensowna działalność da lepszy zwrot z inwestycji niż koszt kredytu, więc nie ma sensu ciułać hajsu bo w ogólnym rozrachunku taniej jest inwestycje kredytować. A
  • Odpowiedz
Kibicuje raczej w stronę a żeby nie musiał nikt takich ogłoszeń wystawiać ale to tez tłumaczy jedno i odpowiada na pytanie które sobie zadawałem od jakiegoś czasu
  • Odpowiedz