Wpis z mikrobloga

@koleszka2000 Akurat w tym co napisałem odniosłem się do pewnych osób z mojego otoczenia/miasta a nie do tej osoby z tego postu. Mówię o ludziach, których w pewnym większym bądź mniejszym stopniu znam, i szczerze mówiąc tak, cieszę się, że im się sufit na łeb #!$%@?ł :)
  • Odpowiedz
@antygen: hmm ciężko było to wywnioskować o czym na prawdę myślisz odnosząc się do tego posta. Ale nawet jeśli, to powiem Ci szczerze, że nie szanuje takiego podejścia, ale to tylko moja opinia, nie znam Cię i nie chce się wypowiadać na Twój temat, chodzi mi tylko o taka radość z czyjegoś nieszczęścia lub życzenie komuś źle, nawet jeśli to osoby, które komuś wyrządziły krzywdę- chyba lepiej samemu rosnąć i
  • Odpowiedz
Pozytywem tego co się obecnie dzieje jest to, że bardzo dużo pseudo cwaniaczków, dorobkiewiczów, którzy szpanowali autami i nie swoją kasa na lewo i prawo dostanie srogą nauczkę :D


@antygen: zawsze bawi gdy innemu polakowi jest gorzej
  • Odpowiedz
@lentilek: w abonamencie moze byc wplata poczatkowa (ale nie musi) ktora obniza ratę. W takim przypadku przejęcie moze wyjsc lepiej niz brac abonament samemu od nowa. No i krotszy czas zobowiazania tez na plus
Ps i nie trzeba docierac samochodu, mozna od razu krecic pod czerwone pole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaNiemocy: to jest trochę tylko mocniejsze od fiata tipo :D po co wydawać 170k na taki paździeż?

Aż taka super mega wypasiona jakość że można wybaczyć o połowę za słaby silnik na taką cenę?

za 170k to można mieć stingera 245 km albo mustanga :)
  • Odpowiedz
był głupi to żył ponad stan ale cieszyć się, że ktoś ma gorzej teraz to już wyższy poziom #!$%@?


@koleszka2000: Ja się nie cieszę, przez chciwość takich ludzi i banków, które pozwalają im się zadłużać bez opamiętania, dostają po kieszeni rozsądni ludzie. Oszczędzałeś i konserwatywnie gospodarowałeś kapitałem? O jak mi przykro, musimy ratować sytuację, dodrukować pieniędzy i podnieść podatki.
  • Odpowiedz
@diogene: Dlatego mowie ze w Polsce to bezsensu, w takiej Danii za Stingera z taka moca i silnikiem #!$%@? Ci duze podatki drogowe i ubezpieczenie. Takie pazdzierze istnieja praktycznie od zawsze: 316i, a4 z 1,6 bylo juz w b5 i mialo chyba z 70 koni ¯_(ツ)_/¯ 170k to pewnie cena z cennika ktorej za to gowno nikt nigdy nie zaplacil
  • Odpowiedz
@573188224813358837318: czekaj, ty chcesz mi właśnie powiedziec, że rząd "pomaga" dlatego, że niektórzy żyli ponad stan i dlatego się im pomaga? Ja myślałem, że ludzie stracili zdolność dlatego że gospodarka została zduszona i niektórzy nie mają możliwości działać normalnie. Chyba, że znasz jakieś konkretne przykłady gdzie pomaga się przedsiębiorcom, którzy nabrali kredytów ponad stan a rząd dopłaca do tego, może coś przeoczyłem
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaNiemocy: miałem mustanga i nie narzekam, fotele mega wygodne, (chociaz nie miałem recaro no ale tam nie można narzekać przecież bo widziały gały :D), wykończenie świetne, miękke, nic nie skrzypi nic nie piszczy. Na salonowych oponach pirelli p-zero można zarzucić tyłem na prostej xD ale po zmianie na coś porządnego klei się pięknie.

ps. jeździłem z żoną i dwoma fotelikami RWF :D niewygodne ale da się!
  • Odpowiedz