Wpis z mikrobloga

@Jabby: Ty no ale jak tak sobie pomyślę to mamy #!$%@? złe scenariusze III wojna światowa, pożary, koronawirus.
Nie mogli by wprowadzić portalu do innego świata z które zaczeli by atakować nas orkowie i smoki ?
Albo czarodzieje i wkroczyła by magia do naszego świata albo coś no ciekawego a nie takie dziadostwa :<
Idziesz potem do międzywymiarowego nieba i gadasz z innymi
Hej na co umarłeś u siebie?
Nie uwierzysz
@Jabby:

Jabby 8 lat 7 mies. temu

+24 -1

To jak z tą bajku o chłopcu co krzyczał codziennie dla zabawy "wilk", a gdy w końcu faktycznie się pojawił wilk to nikt mu nie uwierzył i został w końcu pożarty.

Kiedyś faktycznie jakieś cholerstwo się pojawi, ale nikt nie będzie już w to wierzył żeby się za wczasu szczepić...

https://www.wykop.pl/link/887393/comment/6869039/#comment-6869039

Musiałeś wykrakać ?!

Przez ciebie teraz cała ludzkość ma prze%&#*&@ne...
@Jabby: Jak tylko będzie szczepionka, to tak.

Na tężec były robione szczepienia przypominające.
Na żółtaczkę A+B spora kasa poszła z mojej własnej kieszeni.
Nie jestem antyszczepionkowym wariatem.
@SpaceCat: @eloar: @Nitrish: Jeśli w świecie GoT ten stwór ma cztery nogi i nazywają go smokiem, to jest to smok. Rozumiem, że np. trolle w świecie Warcrafta to nie trolle, bo nie są ogromne, nie mają bardzo grubej skóry i nie żyją w jaskiniach? To, że te smoki i trolle nie pasują do definicji bazujących na jakichś konkretnych dziełach nie znaczy, że te definicje są wykładnią jedynej prawdy.

No
@SpaghettiSupernova: jak kraków pojawi się w świecie GoT, to przyznam Ci rację. BTW w książce też smoki mają tylko 2 nogi i 2 skrzydła czy to wytwór serialu? Nie doczytałem w książkach na tyle aby znaleźć opis wyglądu smoka wg got.