Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, ktore sa juz po #ciaza
Jak bylo u Was z seksem w trakcie ciazy, przedewszystkim libido partnerki? Moja jest w piątym miesiącu (5 lat razem), aktualnie wychodzi nam średnia niecałych 4 stosunków na miesiąc. Szlag mnie już trafia, bo jaja niebieskie, ale "glowa mnie boli", "zle sie czuje", etc. Dobra, glowa spoko, czasami miała i ma migreny. Ale #!$%@?, na 30 dni przez 27 dni, chce jej sie spac, zle sie czuje, etc. No i oczywiscie to ja musze inicjować, ostatnie chapanie dzidy bylo trzy miesiące temu. Co jest #!$%@??!
Straciłem pozycje faceta w związku, czy co? Nie wiem czy #!$%@?ć, czy co. Przed ciążą było normalnie, teraz sie czuje jak jakiś #!$%@? inseminator. Rozmowy nic nie dają, ona nie widzi problemu. Nie chce naciskać, bo wyjde pewnie na chorego zboczeńca co się domaga seksu. Ogolnie co raz bardziej mi działa na nerwy - narazie tlumacze sobie to hormonami. Ale prędzej czy później to wszystko jebnie jak tak dalej pójdzie. Na koń zwalony jestem już za stary.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 77
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie od 3 trymestru seks był raczej nie wskazany bo skracała mi się szyjka i głównie leżałam. Libido w ciąży też mi spadło prawie do zera. Nie da się tego przewidzieć, trzeba było dwa razy się zastanowić czy jesteś gotowy na ciążę i wyrzeczenia z nią związane. Niestety to nie jest 9 miesięcy radosnego ruchania bez zabezpieczenia (a mieliśmy taką nadzieję z niebieskim na początku).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ale Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że ona nosi w brzuchu drugą osobę, więc to kompletnie inny stan wszystkiego niż przed ciążą? Ile razy w ciągu tej ciąży zaproponowałeś, że zrobisz jej dobrze i nie chcesz nic wzamian żeby odpoczywała?
  • Odpowiedz
ZepsutyDewiant:

Przed ciążą było normalnie, teraz sie czuje jak jakiś #!$%@? inseminator.


A twoja żona pewnie czuje się jak kawał mięsa do ruchania i nic więcej. Skoro źle się czuje, to może warto wybrać się do lekarza? No ale po co, komu to potrzebne, OPa swędzą jaja i to jest najważniejsze.

Jak to do #!$%@? możliwe, że tacy jak OP byli w stanie znaleźć partnerkę chętną na rozmnażanie to ja nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania masz młotek? Wiesz co z nim zrobić? Podpowiadam: przyda się też twoja głowa.

Jest w ciąży, jeśli to pierwsza, a nawet jak druga, to dostała taki zastrzyk różnych hormonów, że nie ma pojęcia co się z nią dzieje. Pozycję faceta w tym związku to możesz co najwyżej odzyskać bo chyba jej nie miałeś. Wszystko już masz dla dziecka? Nie? To się tym zajmij. Już wszystko masz? Sprawdź dwa razy, albo zajmij
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: pierwsza ciąża, seks nawet czesciej niz normalnie, czasem codziennie, zwykle 5 razy w tygodniu, do 8 miesiąca, potem lodzik itd. Ewidentnie jej sie podobało, po ciąży tylko lodzik przez kilka tygodni, potem normalnie. W drugiej ciazy seks do 5 miesiaca potem oral, powodem była skracajaca sie szyjka (jakbyśmy dalej sie kochali to.moglaby przedwczesnie urodzić). Po drugiej ciazy 3 miesiace tylko oral, teraz od kilku miesiecy wróciło do normy
  • Odpowiedz