Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, ktore sa juz po #ciaza
Jak bylo u Was z seksem w trakcie ciazy, przedewszystkim libido partnerki? Moja jest w piątym miesiącu (5 lat razem), aktualnie wychodzi nam średnia niecałych 4 stosunków na miesiąc. Szlag mnie już trafia, bo jaja niebieskie, ale "glowa mnie boli", "zle sie czuje", etc. Dobra, glowa spoko, czasami miała i ma migreny. Ale #!$%@?, na 30 dni przez 27 dni, chce jej sie spac, zle sie czuje, etc. No i oczywiscie to ja musze inicjować, ostatnie chapanie dzidy bylo trzy miesiące temu. Co jest #!$%@??!
Straciłem pozycje faceta w związku, czy co? Nie wiem czy #!$%@?ć, czy co. Przed ciążą było normalnie, teraz sie czuje jak jakiś #!$%@? inseminator. Rozmowy nic nie dają, ona nie widzi problemu. Nie chce naciskać, bo wyjde pewnie na chorego zboczeńca co się domaga seksu. Ogolnie co raz bardziej mi działa na nerwy - narazie tlumacze sobie to hormonami. Ale prędzej czy później to wszystko jebnie jak tak dalej pójdzie. Na koń zwalony jestem już za stary.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 77
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: Napisał przecież, że jego partnerka narzeka, że źle się czuje, ciągle chce jej się spać i ma migreny. Ciąża to dla wielu kobiet nie jest spacer po plaży. Trzeba się z tym liczyć i nie zachowywać jak rozwydrzony, napalony nastolatek.
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: To już jest gdybanie, bo równie dobrze mogła mu tak powiedzieć i on to definiuje jako "nie widzenie problemu". Wcale bym się zresztą nie zdziwiła, bo autor ewidentnie zamoczenie swojego ogóra traktuje jako sprawę nadrzędną nad samopoczuciem jego kobiety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
@AnonimoweMirkoWyznania: Każda ciąża, nawet u tej samej kobity, moze być zgoła inna. Tak jak któraś Mirabelka napisała - ciąża to nie slacer po plaży. Nagle organizm twojej lubej przestawił sie na produkcje nowej jednostki kosztem własnych sił i zasobów. Do tego burza hornonalna, stres i masz babo placek. Oczywiście, twoja kobieta powinna mieć na uwadze, ze to ze jest teraz w ciąży i ma gorsze dni, tygodnie czy miesiące nie oznacza
  • Odpowiedz