Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, ktore sa juz po #ciaza
Jak bylo u Was z seksem w trakcie ciazy, przedewszystkim libido partnerki? Moja jest w piątym miesiącu (5 lat razem), aktualnie wychodzi nam średnia niecałych 4 stosunków na miesiąc. Szlag mnie już trafia, bo jaja niebieskie, ale "glowa mnie boli", "zle sie czuje", etc. Dobra, glowa spoko, czasami miała i ma migreny. Ale #!$%@?, na 30 dni przez 27 dni, chce jej sie spac, zle sie czuje, etc. No i oczywiscie to ja musze inicjować, ostatnie chapanie dzidy bylo trzy miesiące temu. Co jest #!$%@??!
Straciłem pozycje faceta w związku, czy co? Nie wiem czy #!$%@?ć, czy co. Przed ciążą było normalnie, teraz sie czuje jak jakiś #!$%@? inseminator. Rozmowy nic nie dają, ona nie widzi problemu. Nie chce naciskać, bo wyjde pewnie na chorego zboczeńca co się domaga seksu. Ogolnie co raz bardziej mi działa na nerwy - narazie tlumacze sobie to hormonami. Ale prędzej czy później to wszystko jebnie jak tak dalej pójdzie. Na koń zwalony jestem już za stary.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 77
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: łooo co tu się odwala w komentarzach. Złe miejsce wybrałeś na takie pytanie, większość piwniczaków nawet nie wie czym jest związek, a co dopiero seks. Nie sugeruj się tutejszymi odpowiedziami. Rozmawiałem niedawno ze znajomymi na ten temat, u większości kobiet w ciąży libido spada, ale nie do 0. Poza tym nawet jak jej się nie chce, to może się też wysilić i inaczej zadowolić. Tym bardziej, że w 5 miesiącu
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: No tak, bo facet jest tylko do troszczenia sie o swoja kobieta i o dziecko i w zamian ma nie dostawać nic. Nie jest śmiertelnie chora tylko jest w ciazy, to nie choroba ani nie koniec świata. Wiec jak sie raz na 3-4 dni nie może chociaż lodem wykazać to coś jest tu nie tak. Bo oczywiście cały czas ja coś boli, cały czas jest jej zle i niedobrze, nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z mojego doświadczenie moge Ci powiedziec ze mi libido spadło do zera, a wrecz nawet sex nie sprawial mi przyjemność. Ale po ciąży wszystko sie zmienilo, zwłaszcza moje odczucia, byly 100razy lepsze a moj niebieski wcale mocniej nie musial sie starac ;D. Przetrwaj ten okres, moze wprost sie jej zapytaj czy nie zrobi Ci dobrze, i powiedz ze rozumiesz ze ona nie musi zaspokajac w tej chwili potrzeby sexu, ale
  • Odpowiedz
  • 3
Jeżeli chłop narzeka ze w 5 miesiącu ciąży tylko 4 razy w miesiącu to ja jestem #!$%@? weteranem wytrzymałem 14 miesięcy bez sexu () przy drugim bombelku tylko 11 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shinlim: już wolę być samotna matka niż być z takim dzieciakiem upośledzonym tfu myślisz że robisz komuś łaskę samym swoim jestestwem m? Wielki książę którego trzeba obsługiwać bo jak nie to foch i "sama się opiekuj bachorem" a dziecko jest i matki i ojca tak przypominam.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Dziecko, a nie rozwydrzona baba która jest chora na ciąże, przypominam ze jeszcze 40-50 lat temu kobiety miały po 3-4 dzieci i cały dom na głowie i jakoś dawały rade do 9 miesiąca a teraz drugi miesiąc i chorobowe i wielce chora.
  • Odpowiedz
@Shinlim: hurr durr a kiedys facet to był facet drewna narąbał dom obronił, na wojnę szedł, wisialo mu jak wygląda, a teraz to #!$%@? same co płaku płaku bo ich dziewczyna nie rozumie płaku płaku bo fryzjera zamknęli płaku płaku bo świat jest zły. Kiedyś to było. W sumie to się nie dziwię że kobiety miały po 4 dzieci bo facet to był facet typowy Chad co czuć od niego było
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Najlepiej to zrobić mu bana na cipe na półtora roku bo ciaza, polog a potem bąbelek i sie dziwić, ze nawet ‚#!$%@?’ ucieka.
Czasy sie pozmieniały i faceci razem z nimi, ale nie zmieniło sie to, ze albo porucha w domu albo na mieście, tak było zawsze i te które tego nie rozumiały albo były zdradzane latami albo zostawiane same z dziećmi.
Tak samo facet musi dbac o kobiete bo
  • Odpowiedz