Wpis z mikrobloga

@Never_let_me_go zależy jaki kitku. Miałem trzy kocury które zbierałem z drogi obok domu. Za to trzy kotki chyba dalej żyją. Nie wiem czy na pewno bo dwie z nich się okocily i uciekły, a ostatnia jest wysterylizowana i już 9 lat sobie żyje. Latem potrafi znikać na długie godziny a nawet na parę dni, ale zawsze wraca.
Bardzo rzadko wychodne koty dożywają starości u boku pana.


@Never_let_me_go: co ty, na wsi szczególnie jeśli mieszkasz w bocznej uliczce to dożyją. Z kocurów które moim rodzicom padły to głównie walki z innymi. Kotki z kolei dożyły spokojnej starości. Zdarzyło się też że jakiś pies kota zagryzł. Jeśli kot od małego jest na otwartej przestrzeni to sobie poradzi.
@MLeko29: ja bym powiedziała, że zależy jaki właściciel, bo to wina właściciela jeśli puszczony samopas kitku zostanie przez kogoś skrzywdzony albo przypadkiem przejechany. Zdarzają się koty unikające zagrożeń, fakt, ale to źle, że ludzie się czują przez to zwolnieni od myślenia i odpowiedzialności.
@CukrowyWykop:
ja miastówka
A to, że kot sobie poradzi, jeśli od małego jest zdawany na siebie, do mnie nie przemawia. Koty są głupsze od ludzi i bardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oszty: piękny, troche bliźniak mojego Luisa :) chciałabym dać mu trochę wolności, żeby mógł pohasać po ogrodzie, ale nie ma opcji, nad działką leci główna droga..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oszty: mysle ze nie ma szans zabezpieczyć działki. Chodzi na balkon, tam ma szanse powylegiwac się trochę na świeżym powietrzu :)