Wpis z mikrobloga

Średnio rozgarnięty człowiek mający powyżej 60IQ widzi z jakim nieudolnym rządem mamy do czynienia. Banda imbecyli na stołkach, które powinny być zarezerwowane dla ludzi z wiedzą, doświadczeniem a w szczególności z misją słuzby dla kraju. Nie dla leśnych dziadków, którzy o zarządzaniu nie mają pojęcia. Najpierw, gdzie tylko się da, forsować tezę, że maski nic nie dają po czym jak gdyby nigdy nic od 16 kwietnia, od czwartku wyskoczyć, że jest obowiązek. Pal licho, że to jest OK, ale bez słowa wyjaśnienia dlaczego nie wcześniej. Bez słowa "nie mieliśmy racji". Nawet głupie "badaliśmy sprawę" byłoby OK. Etapy odmrożenia gospodarki zaczyna się od OTWARCIA LASÓW. Trzymajcie mnie. Bierzmy siekiery i chodźmy jak w Warcrafcie ścinać drzewa. Bić wszędzie na alarm, że wirus się utrzymuje w powietrzu przez jakiś czas i zwiększać ilość ludzi a marketach gdzie weźmie go do ust tysiące ludzi. Czas tu nie gra roli, jeśli wirus jest w powietrzu wystarczy sekunda. Macanie tysiąca przedmiotów w Biedronkach etc. dla tego rządu i przyklaskującym mu prostym ludziom bez wiedzy, jest o wiele mniej niebezpieczne niż fryzjerzy, tatuażyści, masażyści etc. gdzie przewija się znacznie mniejsza liczba ludzi. Działania rządu są przypadkowe i durne. Nie podparte niczym racjonalnym, dlaczego zamknięte są sklepy budowlane gdzie równie dobrze można wprowadzić takie zasady jak w sklepie. Działają na oślep.

#koronawirus #bekazpisu
  • 33
@wiem_wszystko: To jest dobra zmiana - najpierw lasy zle a potem dobre - sukces. najpierw wychodzenie z domu źle a potem dobre - sukces. maski najpierw źle a potem dobre - sukces. za chwilę dalsze dobre zmiany ale najpierw niech tak z 4 mln straci pracę i trochę więcej firm upadnie niż marne 50tysiecy . Trzeba to traktować właśnie jako dobrą zmianę i niiezaprzeczalny sukces rządu.

Jeżeli walisz się młotkiem w
@m4r_: proszę o informacje na temat ilości zarażonych na basenach, u tatuażystów, na siłowni. Twoim #!$%@? tokiem myślenia powinniśmy zamknąć szpitale bo tam jest źródło największej ilości zarażeń xD
Działają na oślep.


@wiem_wszystko: Działają zgodnie z rekomendacją WHO, która jako jedyny skuteczny środek zapobiegawczy zaleciła kwarantannę oraz zamknięcie wszystkiego co jest zbędne do przeżycia. Było to zawarte w raporcie końcowym z misji ekspertów WHO po pobycie w Chinach.

Stanowisko odnośnie masek to również jest kopiuj/wklej aktualnej (na dany moment w czasie) rekomendacji WHO. Gdy WHO odradzała, to my też odradzaliśmy. Gdy WHO zaczęła się skłaniać do promocji maskowania, to my
@wiem_wszystko: misje to mają tylko szaleńcy. Reszta ludzi ma interes. Gdyby im płacili lepiej to może do rządu startowaliśmy specjaliści, a tak idą tylko ludzie którzy mają żądze władzy. Pzt część ludzi, którzy dostają się do rządu ma bardzo dobre kwalifikacje. Tylko z jakiegoś powodu po zajęciu ministerialnego stołka tracą rozum. Podejrzewam, że to z powodu chęci utrzymania władzy za wszelką cenę ;)
@wiem_wszystko: co ty #!$%@?.
Czechy testy oraz wiele rekomendacji biorą w WHO do tego wprowadzają własne innowacje. Co do najważniejszego, czyli zamknięcia granic to zrobili to dzień przed Polską. Cały jeden dzień. Z kolei imprezy masowe chyba nawet później zamknęli niż Polska.

Jak chcesz zobaczyć kraj, który wysrał się na WHO to sprawdź sobie USA. Oni podminowują stanowisko WHO od samego początku. Nie uznali ich testów na koronę, bo CDC stwierdziło,
@wiem_wszystko: wypowiedź D.Trumpa z początku tego tygodnia, który ogłosił, że jak w USA umrze na COVID-19 mniej ludzi niż 200k to będzie to wielki sukces jego administracji.

P.S. w Nowym Jorku poziom testów pozytywnych to było coś koło 25-50% czyli... bardzo dużo. Tam to impreza dopiero się zaczęła. Pamiętaj, że ludzie nie umierają od razu, tylko dopiero po 2-4 tyg. od symptomów.
które powinny być zarezerwowane dla ludzi z wiedzą, doświadczeniem a w szczególności z misją słuzby dla kraju.


@wiem_wszystko: stołki są tylko ludzi chętnych nie ma. droga jaką trzeba przebyć żeby zostać jakimś ministrem nie jest najprostsza, a jak się już załapiesz to przy byle akcji możesz bez słowa wylecieć z wilczym biletem.
@wiem_wszystko: Od debili wyzywałem ich wcześniej. Teraz się boję, że oni są tak przebiegli i inteligentni, że latami będziemy odkrywać 3 dno ich działań i jak bardzo nas wyruchali, a my nawet nic nie podejrzewaliśmy co się działo za sceną ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wiem_wszystko: Ja mam wrażenie, że ta władza wie, że sobie przepie&+&$#ła wybory i robi teraz wszystko aby jak najbardziej pogrążyć ten kraj i utrudnić robotę następnym rządzącym. Wtedy za 4 lata znów wchodzą pisiory i zaczynają jazdę, że rząd nie daje sobie rady a za ich czasów to było takie eldorado, kraina mlekiem i miodem płynąca itp itd
@wiem_wszystko: Nie zgadzam się, las jest na swieżym powietrzu, więc chodzenie tam jest mniej niebezpieczne niż do punktów usługowo- handlowych. A sklepy budowlane oceniono zapewne, że artykuły tam nie są niezbędne do przeżycia, tak jak te w sklepach spożywczych. I nie wystarczy sekunda, musisz pochłonąć określoną ilość wirusa, żeby się zarazić.
@ediz4: i znowu trzeba tłumaczyć by odkręcać propagandę bo przyjdzie debil, przeczyta twoje wpisy i ci przyklaśnie

1. > kolejny wpis pełen manipulacji, półprawd i kłamstw. Normalny dzień w gorących na portalu dla nieudaczników, frustratów, spamerów politycznych i regularnych idiotów.

2. więc pokazałem ci kogo pis zatrudnia w kryzysie

3. udajesz że nie wiesz o co chodzi i próbujesz umniejszyć mój wpis
debil przyjdzie, przeczyta i przyklaśnie bo nie zrozumie co się pisze, ej debilu który to czytasz, cieszysz się z tego że w czasie gdy możesz stracić pracę, przez miesiące być na bezrobociu i ledwo wiązać koniec z końcem na wiceministra wybierają takiego gnojka który w zasadzie jest wykopkiem?
@czywamsienudzi: koleś leci na czarno pod moimi wpisami normalny człowiek nie będzie wojował. Bo to co robi rząd nawet ludzie będący za nimi powinni ich rozliczyć z głupoty. O wiceministrze który oprócz podawania kawy moraeieckiemu nic nie zrobił nawet nie będę pisał bo szkoda nerwow.