Wpis z mikrobloga

Jak Wy to oglądacie, czy to się kiedyś robi ciekawsze? Jestem na czwartym odcinku i nie umiem zrozumieć fenomenu tego serialu. Lubię hiszpańskie produkcje i po obejrzeniu niedocenionego w Polsce "Vis a vis" (Uwięzione), "Toy boy", czy nawet "Szkoły dla elity" spodziewałam się, że #domzpapieru to już w ogóle wywali w kosmos i mega mnie wciągnie, skoro taki polecany. To już moje kolejne podejście, ale chyba znów skończy się tak samo. Przecież ten serial jest totalnie odrealniony i w dodatku bardzo powoli postępuje w nim akcja. Jak widzę, że firmy odzieżowe aż wypuszczają produkty inspirowane tą produkcją to mam w głowie jedno wielkie "WTF".
#seriale #domzpapieru #netflix #lacasadepapel
  • 15
@Praemislia: Z hiszpańskich seriali oglądałem tylko swego czasu Statek na AXN. Co do La casa de papel to akurat mi podszedł ten serial. Ale trzeba do niego mieć podejście takie że jest to produkcja w stylu "zabili go i uciekł".
@Praemislia a jest coś na tym świecie co podoba się każdemu? Xddd
Ile wy macie lat że zadajecie takie pytania, jeden śmieje się z chłopa przebranego za babę a inny past na wykopie ¯_(ツ)_/¯
Ktoś mi polecił peakyblinders, mindhunter i pierwszy raz w życiu zasnąłem na fotelu ale to nie znaczy że to złe seriale