Wpis z mikrobloga

No i szczelil równy rok na diecie wegańskiej. Nawet nie wiem kiedy to minęło, początki były trudne, ale teraz nie wyobrażam sobie powrotu do jedzenia produktów od zwierzęcych. Przez ten rok zrzuciłem ok 25kg, samopoczucie poszło fest w górę, wyniki badań również. Polecam każdemu. Na plus również zmiana otoczenia, zainteresowania innych osób moja osoba, wyższa pozycja społeczna. Po prostu same plusy.

Macie pytania? Pytajcie!

#weganizm #wegetarianizm #dieta #wyznanie #polska #jedzenie #wygryw #niebieskiepaski #rozowepaski #ama
  • 68
@DawajDawaj: > zazwyczaj jadam to na co mam ochotę tylko w małych ilościach, jedynie wykluczone są produkty zwierzęce, słodkie gazowane napoje, jasne pieczywo, ziemniaki, przekąski, słodycze no i alkohol

lol, no to rzeczywiście niesamowite, że jak odstawiłeś wszelkie zapychacze i alkohol to schudłeś 25 kg xD jeszcze z 2-3 lata i będzie można poznać po twoim wyglądzie, że jesteś veganinem. Zapadnięte oczy i opadające górne powieki to będzie twój znak rozpoznawczy
@Gigamesh: Czy ja wiem, jak wspomniałem gdzieś tam wyżej znam pare osob i raczej wszyscy pija, dieta vegan na nich nie wpłynęła w żaden sposób pod tym względem, mysle ze to mit
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DawajDawaj: fajnie, tylko wiesz, że gdybys po prostu wyeliminował kilka produktów z diety, które pewnie nie byly dla Ciebie miałbyś takie same efekty? To nie jest tak, że mięso złe i jak się go pozbylem to wszystko nagle się naprawiło.
@Gigamesh: Nie jest to żadne poczucie misji czy wyższości, ot taka zmiana dla siebie i tyle. Zmiana diety pozytywnie wpłynęła na moje samopoczucie, mam więcej energii, mniej odczuwam zmęczenie, lepsze wyniki badań. Alkoholu nie pije całkowicie już od wielu lat.

Co do ludzi, z tymi którzy mnie rozumieją kontynuuje znajomości, przyjaźnie itp Na pozostałych szkoda mojego cennego czasu. Przy okazji poznałem wielu wspaniałych ludzi, choć może to mieć bardziej związek ze
samopoczucie poszło fest w górę, wyniki badań również. P


@DawajDawaj: To ja, dla skontrowania, po roku diety wegetariańskiej, nie ma żadnej różnicy w badaniach ani samopoczuciu, więc niech się nikt specjalnie tym nie sugeruje.
@kubelek_klasik: Dzięki i również gratulację, hejterów mam gdzieś, dla rozrywki im odpisuje niech się pogotują w swoich tłustych brzydkich ciałkach. Powodzenia.

@Hatespinner: Możesz nie jeść mięsa, ale jedząc za to dużo więcej tłustych serów itp nie polepszysz samopoczucia czy zdrowia, a wręcz pogorszysz. Jest duża różnica między dietę wegetariańską, a wegańską.

@bartton: A ja ci odpisałem, że nie interesuje mnie co, gdzie i z kim robisz z tą kiełbasą,