Wpis z mikrobloga

No i szczelil równy rok na diecie wegańskiej. Nawet nie wiem kiedy to minęło, początki były trudne, ale teraz nie wyobrażam sobie powrotu do jedzenia produktów od zwierzęcych. Przez ten rok zrzuciłem ok 25kg, samopoczucie poszło fest w górę, wyniki badań również. Polecam każdemu. Na plus również zmiana otoczenia, zainteresowania innych osób moja osoba, wyższa pozycja społeczna. Po prostu same plusy.

Macie pytania? Pytajcie!

#weganizm #wegetarianizm #dieta #wyznanie #polska #jedzenie #wygryw #niebieskiepaski #rozowepaski #ama
  • 68
Na plus również zmiana otoczenia, zainteresowania innych osób moja osoba, wyższa pozycja społeczna.


@DawajDawaj: U wegan ewidentnie przepala się jakiś zwojeń w mózgu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ponczka: a wiesz z czego to wynika? To jak porównywać Janusza co #!$%@? parówki popija piwem do freaka zafiksowanego na punkcie zdrowej diety.
Średnio mają wyższy bo średnio porównuję się do nich właśnie typowego Janusza, a nie osobę która czyta składy produktów dobiera te wartościowe i ma pojęcie na temat kompowania zdrowych posiłków. Nie wynika to na pewno z magicznych właściwości niejedzenia mięsa. Człowiek je od zawsze mięso i jest do