Wpis z mikrobloga

No i szczelil równy rok na diecie wegańskiej. Nawet nie wiem kiedy to minęło, początki były trudne, ale teraz nie wyobrażam sobie powrotu do jedzenia produktów od zwierzęcych. Przez ten rok zrzuciłem ok 25kg, samopoczucie poszło fest w górę, wyniki badań również. Polecam każdemu. Na plus również zmiana otoczenia, zainteresowania innych osób moja osoba, wyższa pozycja społeczna. Po prostu same plusy.

Macie pytania? Pytajcie!

#weganizm #wegetarianizm #dieta #wyznanie #polska #jedzenie #wygryw #niebieskiepaski #rozowepaski #ama
  • 68
@DawajDawaj

Na plus również zmiana otoczenia, zainteresowania innych osób moja osoba, wyższa pozycja społeczna. Po prostu same plusy.

Po tym myślałem że zarzutka, ale widzę, że chyba jednak nie, więc generalnie przypisujesz weganizmowi niemożliwe skutki. Prawdopodobnie miałeś jakiś problemy ze sobą i niezaspokojona potrzebę przynależności, zostając weganinem dołączyłeś do ich społeczności, poznałeś nowe osoby i stale się częścią wspólnoty. Równie dobrze mógłbyś zacząć grać w piłkę i zaspokoić brak przynależności zapisując się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DawajDawaj: gratulacje, pytanie ode mnie co byś polecił na początek? Jakieś strony kanały yt, bo chciałbym coś sprawdzonego. A jak z przekąskami, są jakieś dobre veganskie?