Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@WilhelmW: To sobie spędzajcie czas w kolejce 1-2h razem a te 15 min w sklepie w pojedynkę chyba chyba nie naruszy fundamentów twojego związku z partnerką. Tak ciężko #!$%@? zrozumieć, że każda dodatkowa, zbędna osoba w sklepie to kilka minut czekania więcej dla #!$%@? kolejki ludzi.
  • Odpowiedz
@tygry zrobiłbym tak gdybym miał z tym koleżko jaki kolwiek problem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) czekam grzecznie w samochodzie, a po kilkudziesięciu minutach grzecznie ładuje to do auta i nie słucham ani się nie denerwuje.
  • Odpowiedz
@marcingliwice: a nie pomyślałęś że moze dwie osoby nie koniecznie kupują to samo? Kupuję zupełnie co innego niż moja partnerka więc idziemy do sklepu razem zrobić osobne zakupy na osobne rachunki. JA kupię tanigo kurczaka i wódę, ona ekologiczne pesto i lista zakupów niczego nei załątwia bo zawsze się coś przypomni
  • Odpowiedz
@eloar bo pary często robią zakupy każdy coś dla siebie, ale płacą razem, nie rozumiem oburzenia, jakbym poszedł sam to bym musiał pytać o wszystko na messengerze co chce, co po ile, jakie promocje i bym spędził w tym sklepie 2 razy więcej czasu, więc na jedno wychodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Katydid: w biedronce seniorzy są obsługiwani poza kolejnością, dodatkowo między 10 a 12 we WSZYSTKICH sklepach zakupy mogą robić osoby tylko powyżej 65 lat

@eloar: pary to #!$%@? ja wczoraj spotkałem 4 osobowa rodzinkę, żeby to były jeszcze jakieś małe dzieci co nie ma z kim zostawić, ale matka i 3 nastolatków którzy się plątali po nic po tym sklepie a ludzie stoją jak głupie #!$%@? na zewnątrz ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@marcingliwice: a nie pomyślałęś że moze dwie osoby nie koniecznie kupują to samo? Kupuję zupełnie co innego niż moja partnerka więc idziemy do sklepu razem zrobić osobne zakupy na osobne rachunki. JA kupię tanigo kurczaka i wódę, ona ekologiczne pesto i lista zakupów niczego nei załątwia bo zawsze się coś przypomni
@WilhelmW:
No to witaj w dorosłym świecie - ja mam na liście wszystko od wkładek higienicznych przez przez awokado
  • Odpowiedz
@Katydid: biedronka ma politykę pierwszeństwa dla ludzi 65+, więc nie dziwne, że wpuścił ją bez kolejki. No i w sumie na wuj jej koszyk? tylko parę sklepów zastosowało sposób z wózkami jako taktykę ograniczania. Przed biedronką w której byłem rano jest ze 200 wózków, a na drzwiach wielki plakat, że w związku z rozporządzeniem, w środku może być max 18 osób.

@mrnlkhlk: to zrób listę przed zakupami. Możesz użyć aplikacji
  • Odpowiedz
@eloar: Bo pierwszy raz w tym tygodniu wyszedłem z zona do sklepu. Czemu razem, bo zrobilismy większe zakupy i sama by nie zabrała wszystkiego zeby nie lazic co chwilei nie generowac ruchu.
  • Odpowiedz
@eloar: co cie #!$%@? chlopie.to juz nie mozna z zona sobie na zakupy isc? Tez stali w kolejce jak ty. Moze jeszcze pasowaloby ci zeby wprowadzili maksymalny czas 5 minut
  • Odpowiedz
  • 17
@eloar niewolniku miej pretensje do rządu że takie głupie przepisy wymyślają a nie do ludzi co chcą żyć normalnie a nie pod dyktando vateusza.
  • Odpowiedz
@eloar: O to samo byłam zła wczoraj. Patrol ściągnąłby świetne mandaty właśnie pod sklepami, a nie w parkach. Ludzie to skończone debile.
@Katydid: co za bzdura, oczywiście, ze liczona jest ilość osób, co ma jakiś koszyk do tego XD jeśli sklep robi inaczej to skarga i mandat. Daj namiary na sklep, tacy ludzie utrudniają moje życie
  • Odpowiedz
@boctok: nie zmieściłoby się wszystko w wózek? Jeśli nie doniosłaby potem do domu, to wystarczyło poczekać pod sklepem aż wyjdzie.

@Buoninho: nie wiem do kogo pijesz. Siedzę od tygodni w domu z żoną i na prawdę nie muszę jej ciągnąć ze sobą na zakupy jak ostatnia fajtłapa.

@SipaXtra: maksymalny czas czego, zakupów? to byłoby głupie. Ale przychodzenie parami jest nierozsądne. I nie życzę sobie nowych zakazów i rozporządzeń, tylko
  • Odpowiedz
@ZieloneKoloTramwaja: już widzę jak w ten sposób skracasz zakupy. Jeśli macie oddzielne listy i oddzielne wózki, oddzielne rachunki to faktycznie skracacie. jak ładujecie do jednego wózka i nad tym wspólnie dywagujecie to skrócenie niewielkie. Tak zasuwasz po sklepie oddzielnie, ale potem tracisz czas na odnalezienie drugiej osoby z wózkiem. Jeśli nie oddalasz się od wózka za bardzo tylko masz go w zasięgu wzroku, to korzyść czasowa jest żadna. Kurna, wykopek to
  • Odpowiedz