Wpis z mikrobloga

@ibeafraidi: prawdopodobnie razem z niebieskim to przeszliśmy, jak mówią ludzie wyżej, zawalony nos, trudności z oddychaniem, duszący kaszel. U niebieskiego obyło się bez gorączki, ja miałam jeden dzień stan podgorączkowy, dosłownie pod koniec choroby. Najgorsze było to, że jak już się zaczynałam dusić, to ciężko było przestać. Miałam wrażenie jakbym płuca miała wypluć i pojawiał się taki metaliczny posmak krwi.
@ibeafraidi: Ja wróciłem z Mediolanu przez Bergamo w połowie lutego, miałem taki maraton sterydowy z żoną i córką, że chyba całe życie tyle nie wciągaliśmy, kaszel jak przy krztuścu, a w aptece norma wydatków na 3 lata, szpital zakaźny zlał mnie ciepłym moczem, mam nawet rozmowę nagraną. Także nie wiem, tak 50/50, mieliśmy albo nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ibeafraidi: początkiem lutego razem z córką jadłem w restauracji, obok siedziała para chińczyków. Jakiś tydzień później córa miała mocny kaszel i gorączkę, a mnie całkiem rozłożyło na jakieś 2/3 dni, nie mogłem się podnieść z łóżka.
Nie było jakoś ciężko bardzo, ale dziwne to było bo nie było kataru, tylko kaszel i ból gardła.
@ibeafraidi: ja też mialem, na początku marca, 3/4 dni z gorączką i dusznościami. 3/4 dni przed zaczął się kaszel, który trwał z 2tygodnie później. Ból w klatce jakbym coś tam miał ustąpił 3tyg po gorączce. W czasie tego trwania z 2 razy miałem dni z gorączką.
Ojciec miał podobnie. 9dni po moim kaszlu dziewczyna miała kaszel i gorączkę prze 6/7 dni(ja przechodzę choroby mało kiedy, bo raz w roku i z
@LZBNZ: Ciekawe, sporo osób pisze że na przełomie stycznia i lutego chorowało dłużej niż zwykle bądź nieco inaczej, ze mną było podobnie, w lutym męczył mnie uporczywy kaszel jak nigdy, trwało to 3 tygodnie, były jakieś epizodyczne bóle kości, ale co ciekawe bez gorączki. Zaraz po tym, wybuchła epidemia. Nie wiem czy to przypadek.
@ibeafraidi: Na przełomie stycznia i lutegoteż to miałem przez 4 dni temperatura powyżej 38 stopni połączona z zatarciem się dnia i nocy(spałem caly czas) Jak zamówiłem wizytę domową to doktor mówił ze nigdy takich dziwnych objawów nie widział ale chyba to zapalenie płuc xD smieszkował jeszcze ze pewnie to ten chinski wirus przez aliexpres przyszedł do mnie