Wpis z mikrobloga

@enron a powiedz Ty mi uwięziony biedaku, czy samochód zjedzie Ci z wartości jak go nie umyjesz? Jest epidemia, a Ty w niedzielę furkę musisz wypucowac? Kaman xdd. Wg mnie słusznie pogonili Cię do domu boś nieodpowiedzialny chłop jest.


@janekbrzechwa: No to wytłumaczę Ci, dziecko - bo widocznie nie rozumiesz: jak jest epidemia, to się wdraża środki które mają hamować jej rozprzestrzenianie. Ściganie rowerzystów i wlepianie mandatów na myjniach
  • Odpowiedz
@enron Królu złoty. Jak jest epidemia to wdraża się pewnie środki bezpieczeństwa. Chodzi o to, aby ograniczyć kontakty i pojawianie się ludzi w miejscach publicznych (a tym samym w kontakcie z samymi sobą) do minimum.

Jak ktoś wprowadza ograniczenia to sprawdza, żeby np. @enron nie miał na nich #!$%@?. Przykładem takiego sprawdzania społeczeństwa są wzmożone kontrole policji (w twoim rozumowaniu inwigilacja ludzi przez władze). Oni nie widzą gdzie i skąd się poruszasz, wobec tego sprawdzają czy faktycznie to, że się przemieszczasz z punktu A do B jest słuszne. Podczas tej drogi mógłbyś:

1. Spotkać ludzi na swojej klatce schodowej.
2. Spotkać ludzi kupując żetony na myjnie na
  • Odpowiedz
znalazłam pajacu, nie ma nic o kolejnych obostrzeniach. Plusy się zgadzajo?


@kurkuma: ale z ciebie idiotka, ech. Przecież on mówi o PLANOWANYCH obostrzeniach. Konkrety zapewne będą na konferencji...
  • Odpowiedz
@rorf46: Absurdalne jest to co psizesz

co tu w ogóle jeszcze można ograniczyć? zakaz wyjścia do pracy? zakaz wyjścia do sklepu po jedzenie? Żryjcie gówno p0laczki...


@ciezka_rozkmina: Sam żryj gowno. To właśnie dla takich neirozumnych idiotow są te ograniczenia. Żebyś nie wyłaził z domu i zarażał innych. Typowy umysłowy dzieciuch. Po plusach widać, ze takich wielu, co tym bardzie utwierdza mnie w przekonaniu, że takich wielu. Państwo oczywiscie
  • Odpowiedz