Wpis z mikrobloga

@rorf46: wprowadza ograniczenia bo wiedzą że ludziom się to nie podoba. Niestety z ludźmi jak z dziećmi i to takimi upośledzonymi. Po prostu trzeba dawać mandaty, zakazy i trzymać za mordę bo nie zrozumieją. Jest szczyt zachorowań a Polacy już chcą wyjść na spacerek albo wrócić do pracy. No jak z dziećmi.
  • Odpowiedz
A to czekaj czekaj, czy tylko w Polsce jest pozamykane wszystko a cała Europa działa w dobre? Xd


@janekbrzechwa: tylko w Polsce #!$%@?ły Kaczyński wprowadza stan wojenny udając że tego nie robi. W innych krajach jak najbardziej można się poruszać poza domem i żaden #!$%@? trep nie będzie sprawdzał, czy kupiłeś tylko to co niezbędne.
  • Odpowiedz
#!$%@? i ludzie ich wywiozą na taczkach.


@rorf46: na taczkach w paincie chyba xD kiedy się wykopki nauczycie, że polacy tylko narzekają w necie. Rząd to wie, że polak pokrzyczy, pokrzyczy i będzie posłuszny.

Mi już się odechciało być na czele różnych ruchów i "powstań" bo za każdym razem kończyłem sam, a poza inicjatywą moją, odwagi dołączyć nie miał nikt. Zarówno w proteście nauczycieli nim ZNP się uruchomił, tak i
  • Odpowiedz
@przeciwko78: A co zrobisz jak na codzień w swoim mieście mam inne rejestracje bo mam samochód w leasingu? Zgadzam się, trzeba ograniczyć ruch bo nie chciałbym żeby ktoś zaraził moją matkę ale jakoś mądrze, nie byle jak
  • Odpowiedz
@rorf46: Pozdrowienia z Niemiec rząd płaci postojowe wysokości 60% pensji, dużo zakładów normalnie pracuje, można robić normalnie zakupy, prewencja działa jest robione dużo testów, rząd debatuje na tym czy nie ograniczyć prewencji do osób starszych oraz dzieci.
  • Odpowiedz
co tu w ogóle jeszcze można ograniczyć?


@ciezka_rozkmina:
- zakazać osobom powyżej 65 roku życia wychodzenia z domów po zakupy poza obecnie wyznaczonymi godzinami dla nich, a nie jak teraz sobie hasają po całym mieście przez cały dzień
- zamknąć w końcu kościoły
- zrezygnować z głupiego pomysłu z rękawiczkami, które zaśmiecają kraj i zwiększają ryzyko zarażenia, a zamiast wprowadzić zamiast tego płyn przed wejściem do sklepu tak jest na
  • Odpowiedz