Wpis z mikrobloga

@tusk: https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Szumowski-w-tym-tygodniu-wprowadzimy-kolejne-ograniczania-w-przemieszczaniu-sie-ludnosci,205508,14.html
a w samym artykule jest jedno nieprecyzyjne zdanie:

Łukasz Szumowski powiedział, że rekomendacja na czas świąt jest taka, by nadal dystansować się i zapowiedział, że jeszcze w tym tygodniu będzie rekomendował premierowi nowe restrykcje dotycząc przemieszczania się ludności

żadnych konkretów.
  • Odpowiedz
A to czekaj czekaj, czy tylko w Polsce jest pozamykane wszystko a cała Europa działa w dobre? Xd


@janekbrzechwa: tylko w Polsce #!$%@?ły Kaczyński wprowadza stan wojenny udając że tego nie robi. W innych krajach jak najbardziej można się poruszać poza domem i żaden #!$%@? trep nie będzie sprawdzał, czy kupiłeś tylko to co niezbędne.

@enron nikt nie zabrania poruszania się w Polsce i nikt nikomu nie sprawdza czy
  • Odpowiedz
@rorf46: Słowacja wprowadziła zakaz przemieszczania się na święta wielkanocne. Stricte na ten okres. Zeby ludzie nie jezdzili do rodzin i sie nie zarazali. Plus oczywiscie koscioly zamkniete. To jedyna opcja zaostrzen ktora ma jakis sens. Ale jakos watpie zeby PiSowcy to odwazyli sie zrobic
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2 Myślałem że jest to jasne dla wszystkich że plebs to synonim pisowców bo od zawsze w sumie tak było. Bo powiedz mi jak głupim trzeba być, by patrzeć jak cała polska działalność gospodarcza umiera na polecenie władzy i jeszcze to popierać? Władze innych państw starają się ratować mały biznes gdy Polska jedyne co próbuje ratować to swój powrót do socrealizmu.
  • Odpowiedz
@enron nikt nie zabrania poruszania się w Polsce i nikt nikomu nie sprawdza czy kupił to co nie zbedne o czy Ty gadasz?


@janekbrzechwa: ślepy jesteś albo udajesz głupiego. Normalnie, pisiorki zabraniają ludziom poruszania się, chyba że jest to WAŻNA CZYNNOŚĆ UZNANA PRZEZ WUADZE. Niech się #!$%@?ą idioci.
  • Odpowiedz
@enron ojeju, policja Cię grzecznie poprosi żebyś #!$%@?ł do domu z zatłoczonego miejsca i bijesz pianę o brak wolności.


@janekbrzechwa: coś ćpiesz? Myjnia samochodowa, pusta droga, własny samochód to zatłoczone miejsca? Bo w takich miejscach się #!$%@?ą do normalnych ludzi...
  • Odpowiedz
@enron a powiedz Ty mi uwięziony biedaku, czy samochód zjedzie Ci z wartości jak go nie umyjesz? Jest epidemia, a Ty w niedzielę furkę musisz wypucowac? Kaman xdd. Wg mnie słusznie pogonili Cię do domu boś nieodpowiedzialny chłop jest.
  • Odpowiedz
Bieda intelektualna, którą reprezentujesz, nie pozwala mi myśleć o tobie inaczej niż jak o plebsie. To co piszesz to stek kretynizmów i sloganów podlany sosem okrąglutkich zdań i kompletnym brakiem konkretów. W Hiszpanii i we Francji wojsko na ulicach, cała Europa zamarła, a ty pierdzielisz coś jakbyśmy byli jedynymi, którzy cokolwiek robią. Prawdziwym dramatem dla gospodarki będzie scenariusz włoski. Jak jesteś tępy na tyle by tego nie pojmować, to szkoda mojego czasu.
  • Odpowiedz