Wpis z mikrobloga

Zaraz idę pobiegać nad Wisłę a po południu na rowerek do lasu kabackiego. I g---o mi zrobią bo obecne przepisy NIE SĄ zgodne z konstytucją. Żadnego mandatu nie przyjmuję, żadnej kary administracyjnej nie płacę. Sprawa w sądzie do wygrania w 5 minut bez adwokata.

No ale wy p0lacy lubicie jak PIS was rucha w dupę i jak potulne pieski słuchacie tego co premier mówi w TVPIS i jeszcze mu przyklaskujecie. Szansa że zarażę się podczas biegania albo rowerka jest 1000x mniejsza niż na przykład przy wyjściu do biedronki.

Jak chcą żebym siedział w domu to trzeba było wprowadzić stan nadzwyczajny - klęski żywiołowej.
Ale nie wprowadzą bo kaczor chce zrobić wybory w maju żeby długopis wygrał xD

#bekazpisu #koronawirus #polska #warszawa #bekazpodludzi #neuropa #bieganie #sport #biegajzwykopem #rower #kabaty #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janznetu: poczytałem i nie znalazłem nic o zakazie wyjścia na rower albo do lasu. Jedynie możliwość wprowadzenia zakazu sposobu przemieszczania się. A taki zakaz nie został wprowadzony.
  • Odpowiedz
@Scaab: ktoś jeszcze w tym kraju z kartonu wierzy w wymiar sprawiedliwości xd proces pewnie będzie trwał z 15 lat a ty na końcu już tak zmęczony ciąganiem się po sądach przyznasz się i będziesz musiał zapłacić z odsetkami. Komornik zabierze co wszystko, żona i dzieci cię opuszczą a ty powiesisz się na klamce
  • Odpowiedz
@Scaab:

Sprawa w sądzie do wygrania w 5 minut bez adwokata.


Kare administracyjna masz do zapłacenia w ciągu 14 dni. Jak nie zapłacisz, to dostaniesz wezwanie do zapłaty, a potem przyjdzie komornik i ściągnie
  • Odpowiedz
@Scaab: i dlatego w polsce nie mozna prosić ludzi żeby zostali w domu tylko pod każdymi drzwiami musi stać policjant z pała a polak i tak wyjdzie oknem - kazdy kombinuje ile wlezie
  • Odpowiedz
@BrowarPERUN: Odwołałbym bym się na podstawie konstytucji która jest nadrzędnym dokumentem prawnym i stanowi że ograniczenie praw obywatelskich można wprowadzić rozporządzeniem tylko podczas stanu nadzwyczajnego. A nasz rząd z kartonu ograniczył te prawa rozporządzeniem BEZ stanu nadzwyczajnego.
  • Odpowiedz