Wpis z mikrobloga

@PanZiomal: Jak nauczyciele strajkowali o podwyżki, to każdy pamiętał jakie miernoty pracowały w szkołach, jak zamiata się sprawy pod dywan itd. No ale jak w TVP to wyjdzie, to nagle foliowe czapeczki na głowie i snucie teorii spiskowych, że specjalnie wybrali najbardziej #!$%@? nauczycieli i to wszystko taki tajny plan PiS, żeby ludzie pluli na ich żądania xD

Napisałem to samo w znalezisku, to zostałem zminusowany, bo ludzie są #!$%@? na
  • Odpowiedz
@Mekki: To fajnie, ale podałem to jako przykład tego, jakimi chorągiewkami są ludzie. Te nauczycielki może i nie strajkowały, ale są wręcz modelowymi przykładami tego, jak wyglada rzeczywistość w polskich szkołach. Oglądając te filmiki, mam przed oczami dokładnie to samo, co przez te wszystkie lata mojej edukacji. Nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
@all_my_friends_are_dead: weźcie dajcie tej kobiecie spokój, nigdy na wizji nie występowała, zjadła ją trema, bo zadzwonił dyrektor szkoły blisko powiązany z partią PIS i powiedział "Baśka pakuj mandżur, jutro o 8:00 prowadzisz lekcje na Woronicza" i się kobieta zestresowała i wyszło jak wyszło, a teraz cały internet się z niej śmieje.
  • Odpowiedz
@stjimmy:

poczytajcie sobie jak wyglądaly kulisy nagrania tego programu, babka od historii dostała telefon i 1 dzień na przygotowanie programu , bez żadnej umowy i 250 zł do łapy za to


a to spoko, to tłumaczy dlaczego nie potrafią dodać 11 i 4, widzą jakieś słówko po angielsku over90000 razy w życiu, a nie potrafią go napisać poprawnie itd.

inb4 stres. Ty jako gówniak musiałeś przed całą klasą rozwiązywać zadania/odpowiadać ze
  • Odpowiedz