Wpis z mikrobloga

Nie wiem jaki jest partyjny przekaz bo to żadnej partii nie należę


@KonradLuzik: nie musisz należeć, wystarczy, że pracujesz w ichniej trolowni xD

ale widzę że świetnie się orientujesz w temacie.


@KonradLuzik: bo takich jak ty pisowskich troli tu nie brakuje

Z jakiej partii jesteś?


@KonradLuzik: z partii RiGCz

Niestety nikt mi nie płaci za postowanie na wykopie, a szkoda.


@KonradLuzik: nie wierzę, że postujesz takie gunwo za
@Lipathor: Przecież prawdę napisałem. Donald Tusk miał realną władzę w kraju nadwiślańskim. Był de facto najważniejszym politykiem w kraju. Kreował rzeczywistość. Zrezygnował tego dla uścisków dłoni i klepania po plecach. Wyobrażasz sobie kanclerz Angelę Merkel, albo prezydenta Macrona którzy rezygnują ze swoich stanowisk na rzecz tego stanowiska? Ja nie mam aż takiej bogatej wyobraźni.
Zrezygnował tego dla uścisków dłoni i klepania po plecach.


@KonradLuzik: funkcja jaką pełnił Donald Tusk to jedna z ważniejszych funkcji politycznych w UE. To od niego zależało czy UE wypracuje jakiś kompromis.

Angelę Merkel, albo prezydenta Macrona


@KonradLuzik: Niemcy i Francja są najpotężniejszymi krajami w UE i jednymi z najpotężniejszych na #!$%@? świecie. Francja to stały członek RB ONZ. Niemcy nie są od nich słabsze. Lepszym przykładem byłaby Rumunia czy
to jedna z ważniejszych funkcji politycznych w UE


@JakovKarnic: No i to jest chyba przekaz partyjny xD Może wg oficjalnej precedencji. To tak jakbyś napisał, że Bogdan Borusewicz był ważniejszy od Tuska, bo miał ważniejszy stołek xD

Niemcy i Francja są najpotężniejszymi krajami w UE

Chyba powinniśmy równać w górę, a nie w dół? Chyba że kompleksy przez ciebie przemawiają to co innego.
@Lipathor: Nikt mu nie broni być karierowiczem. Tylko czyni go to kompletnie niewiarygodnym w moich oczach. Jak, potencjalnie, mógłbym oddać na niego głos w wyborach, kiedy on w każdej chwili może wyjechać zarobkowo z kraju? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KonradLuzik: tso? wiesz czym zajmuje się szef rady? Uzgadnia stanowisko państw UE. To jest najważniejsza funkcja polityczna w UE, bo musi on zakulisowo pogodzić interesy wszystkich państw UE, żeby wypracować jedno stanowisko. Plus reprezentuje UE jako "głowa państwa". To stanowisko jest dużo ważniejsze niż władza nad #!$%@? postkomunistycznym kołchozem.

Chyba powinniśmy równać w górę


@KonradLuzik: tak, dlatego powinniśmy równać się do USA. Kiedy budujemy lotniskowce?

kompleksy


Realizm to nie są
@Lipathor: No nie wiem, czy dla Tuska to taka różnica. Był premirem i miał swojego człowieka w pałacu namiestnikowskim. De facto był najważniejszą osobą w kraju. Miał pełnię władzy. I zrezygnował.

Dlaczego miałby nie zrezygnować z bycia prezydentem za stołek w ONZ czy tam innej organizacji?
To prestiż dla kraju mieć szefa ONZ


@Lipathor: xD Portugalia tak cieszy się z prestiżu szefa ONZ, że Polska ją wyprzedza w PKB na osobę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To źle?


@Lipathor: tak. Przypomnij jak się skończyła jego ostatnia dezercja? Chyba ruiną w PO i przejęciem władzy przez PIS po tym jak ustawił Kopaczową na swoim miejscu. Chyba troszkę się bał, że jakby namaścił Schetinio czy
@KonradLuzik: prestiż niekoniecznie musi wyrażac się w cyferkach

dezercja


@KonradLuzik: xD

Chyba ruiną w PO i przejęciem władzy przez PIS po tym jak ustawił Kopaczową na swoim miejscu. Chyba troszkę się bał, że jakby namaścił Schetinio czy Radka to by nie miał do czego wracać xD


@KonradLuzik: PO to i tak w większości ruina, z paroma ogarnietymi osobami które trzymają to w kupie.

Chciałbym żeby Polscy politycy na 1.