Wpis z mikrobloga

Blackpill to chyba najlepszy content i stanowisko, na jakie może się natknąć nieatrakcyjny facet na wykopie i w internecie. Serio, dla brzydkiego faceta to kwintesencja tego co od lat przeżywał i z czym miał do czynienia, ale nie umiał tego nazwać i tłumaczył sobie że "kiedyś będzie lepiej" lub że "nie wszystkie takie są".

No właśnie ale tu w komentarzach wielka walka i oskarżanie blackpilla o coś, co zupełnie nie ma sensu i podstawy. Pierwsza i najważniejsza sprawa - blackpill jest dla brzydkich facetów. Dla naprawdę kiepsko wyglądających 1/10 czy 2/10. Którzy mają nieatrakcyjne mordy jak te w mojej grafice na dole. Cofnięta szczęka to #!$%@?ść over9999 i chyba 165cm wzrostu może się z tym równać. Sam jestem wyznawcą i zwolennikiem #redpill ale redpill jest dla przeciętniaka, który faktycznie może coś zmienić w swoim wyglądzie (tak w wyglądzie normikowy baranie, a nie charakterze) i z 5/10 wskoczyć na 7/10 chociażby przeszczepem włosów, lepszym stylem ubierania czy siłownią. Nie - setne z kolei mycie włosów nie zmieni tego że wyrosną nowe na łysej głowie czy potężnych zakolach - to uwaga do normików dających wam takie rady. Aż mi ich żal i mimo że jestem normikiem czyli normalnym facetem to nigdy takich chorych rad z dupy nikomu nie dawałem.

I jakie argumenty przeciwko mają przeciwnicy blackpilla? Żadne, bo nie można być przecwinikiem #blackpill bo blackpill to prawda. Blackpill to również nie jest żadna ideologia, bo podobnie jak siła grawitacji ona jest i tyle. Ale blackpill mówi żeby nic nie robić, on niszczy brzydkich chłopaków! Serio? Ja o takim czymś nie słyszałem. Faceci brzydcy sami się poddają po licznych porażkach z kobietami i przekonaniem ich do seksu. Zauważają że dalsze starania, randki nie dają im seksu. I dać nie mogą, bo mają słabe geny. A kobieta patrzy w kontekście seksu na wygląd i status.
Blackpill mówi że masz nie próbować podbijać? Kolejna bzdura cholera wie przez ilu pożyecznych idiotów rozpowszechniana. Możesz próbować i podbijac, blackpill niczego nie nakazuje. Tylko w pewnym momencie bez wyraźnych efektów wiesz że lepiej skupić sie na innych aspektach w życiu, bo seks z powodu haju hormonalnego nigdy nie będzie w twoim zasięgu. Co nie zmienia faktu że przy statusie czyli zasobach, będziesz mógł mieć owy seks lub związek ale będzie on oparty bardziej na roli bankomatu i tego że dajesz dziewczynie zabezpieczenie finansowe.

I na koniec - blackpill to kłamstwo? Setki facetów na tym tagu to potwierdzenie blackpilla. Wiec jak do cholery może być on nieprawdziwy? Blackpill kojarzony jest też niesłusznie z mizoginią ale takich osób jawnie nienawidzących kobiet jest może z 10%. Blackpill to jasne wytłumacznie, że jeśli nie masz sukcesów z kobietami to odpowiada za to twój wygląd i to że wyglądasz jak pół dupy zza krzaka, jak odpad genetyczny czy genetyczny śmieć. Bez obrazy chłopaki ale sami wieci że taka jest prawda, ja nie zamierzam was obrażać. Z racji kwarantanny taki dłuższy wpis, ale to nie koniec bo lepsze zostawiłem sobie na jutro ;)
Tu przykład jak blackpill jest prawdziwy, a bajeczki wciskane od mlodości w postaci bluepilla to ściek - https://i.imgur.com/ofqniNc.jpg Żeby nie było Piasqun nic do ciebie nie mam, pozdro sreberko.

#blackpill #redpill #mgtow #logikarozowychpaskow #tfwnogf #zwiazki
pijekubusplay - Blackpill to chyba najlepszy content i stanowisko, na jakie może się ...

źródło: comment_1585757659rcdzgp7I21HnMjLsg7QAFM.jpg

Pobierz
  • 124
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pijekubusplay:

Myślisz że chady mają wspaniały charakter bo mają ładną buzie?

Myślę, że może być pewna korelacja. Jeśli wyglądasz jak gówno, to ludzie traktują cię jak gówno. Wtedy czujesz się jak gówno i stopniowo zaczynasz być co raz bardziej zgorzkniały w efekcie uszczerbku doznaje twój charakter również stając się gównianym.
I odwrotnie, łatwiej mieć dobry charakter gdy ludzie na sam twój widok się uśmiechają. Co oczywiście nie znaczy, że nie ma
@szpongiel: Bardziej różowe traktują ich jak gówno z sensie seksualnym. Ale ludzie raczej nie. Różowe też nie, bo niejednokrotnie pisały tu te osoby ze mają koleżanki, znajome itp.

Może byc też korelacja ładna buzia - #!$%@? charakter u chadów, bo wszystko i tak zawsze załatwią, a spóźnialstwo, bałaganiarstwo zostanie im łatwo wybaczone. Tak samo przystojny facet może narzekać czasami i być niezadowolonym, a to raczej przegrywom się mówi że ciągle narzekają,
ale z tym że nie wszystkie takie są to prawda. Jedyny problem z tym, że jest mniej dziewczyn nie patrzących na wygląd niż brzydkich facetów, poza tym wielu brzydkich facetów nie znajdzie sobie laski bo ma zły charakter (wygląd często odzwierciedla charakter)


@Filareta: Są dziewczyny nie patrzące na wygląd? Raczej na zasadzie "jestem 4/10 wiec koleś 5+ jest ok, ale nawet 4/10 się załapie, jak się nawinie". To jest to "nie
Są dziewczyny nie patrzące na wygląd? Raczej na zasadzie "jestem 4/10 wiec koleś 5+ jest ok, ale nawet 4/10 się załapie, jak się nawinie". To jest to "nie patrzenie na wygląd".


@milymirek: ech. Są dziewczyny nie patrzące na wygląd to znaczy dziewczyny, które poślubiłyby 1/10 jak i 10/10. Są też dziewczyny patrzące na wygląd ale lubiące to co my określamy za brzydkie, one będą chciały tylko to co my odrzucamy
@Filareta: Ale przypuszczam, że ty masz pod 1/10 na myśli trochę mniej niż przeciętny, czyli takie 5/10, może 4/10. (przypominam że przeciętny to 5,5, bo skala jest od 1 do 10 a nie od 0 do dziesięć, wiec 5/10 to już poniżej przeciętnej).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Judger: po młodszym ciężko jeszcze powiedzieć ale starsze przecież podobne do starego.
Jakby co, gość nie ma kończyn od urodzenia, a nie że wypadek już po tym jak miał rodzinę.
O szczerej miłości będzie w piątek bo też mam na ten temat słówko wyjaśnienia.


@pijekubusplay: oh, ktoś tu się wcześniej rozpisał o tym, że ludzie, którzy nie mają blakpillowych problemów nie zrozumieją tego tematu, by zaraz po tym zapowiedzieć rozpisanie tematu, w którym się nie ma doświadczenia by go wyjaśnić tym co już są z nim obyci. Seems legit.
@PannaYa: Nie miałem też otwartego złamania ręki żeby wiedzieć że to #!$%@? boli. Umiem się wczuć w taką osobę, która jest kiepska z wyglądu bo obserwuje jak to wygląda wśród znajomych czy w pracy. Jeszcze nie czytałaś ale już masz swoje 3 grosze do wtrącenia - seems legit. W miłości mam doświadczenie i dlatego się nim dziele, może ty nie miałaś lub nie zrozumiałaś szczrej miłości a raczej haju hormonalnego. Wpadnij
Jeszcze nie czytałaś ale już masz swoje 3 grosze do wtrącenia - seems legit. W miłości mam doświadczenie i dlatego się nim dziele, może ty nie miałaś lub nie zrozumiałaś szczrej miłości a raczej haju hormonalnego.


@pijekubusplay: nie wątpię, że umiesz czytać z ludzi. Dopowiedziales tyle o mnie po 1 komentarzu jakbys zajrzal mi właśnie do kubka z fusami.
tyle że operacje plastyczne kosztują horrendalne ilości gotówki...


@Judger: Horrendalne? A sprawdzałeś ceny czy tylko tak sobie marudzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najczęściej wykonywane zabiegi to wg mnie leczenie ortodontyczne i korekta nosa. Zwłaszcza, jeśli ktoś ma wady zgryzu i chrapie lub na problemy z zatokami, to każdy, kto ma rigcz i trochę świadomości robi sobie takie zabiegi, bo to też kwestia zdrowia i komfortu życia, a